2,4
2,5
2,2

Pani dr ma wieloletnie doświadczenie i wiedzę na temat prowadzenia ciąży. Zawsze reaguje gdy wyniki odbiegają od normy lub gdy konieczne są dodatkowe badania.

Dramat. Podczas wizyty czułam jak robię się czerwona na buzi a jedyne uczucie jakie mi towarzyszyło to chęć płaczu, nie mam pojęcia jak taka osoba może przyjmować ciężarne kobiety i walić im takie komentarze. Uszczypliwe teksty o mojej wadze, spasieniu się, podważanie badań wykonanych przez innych lekarzy, komentarze „mniej paczkow na śniadanie” pozostawiają wiele do życzenia. Trafiłam do niej tylko na jednorazowa wizytę (na szczęście!) ale jeśli jakimś cudem przed umówionie uda się Wam dziewczyny czytać opinie o tej kobiecie to weźcie je sobie do serca bo nie są przesadzone! ...

Dramat.
Ta kobieta wprowadza Cię w poczucie winy, nawet nie wiesz skąd się biorące ale jednak, patrzy się spod byka i uwskutevznia niczym nie poparte mądrości „proszę jeść banany a nie cytrusy bo glukoza pezy górnej normie” serio? Omijać szerokim łukiem

Stanowczo odradzam wizytę u Pani Doktor. Pani Doktor prezentuje zaczepną, nieuprzejmą, pełną pretensji postawę. Przykłady: "dlaczego chodzi Pani tak często do lekarza", "dlaczego prowadzi Pani ciążę u dwóch lekarzy, czy nie ufa im Pani?". Podchodzi niechętnie do odpowiedzi na jakiekolwiek pytania, kwestionując sens i celowość ich zadania ("nie zna Pani ulotki?"). Obarcza pacjenta winą za złą organizację pracy w placówce ("jak to nie była Pani wcześniej u położnej" w sytuacji gdy nie było fizycznie takiej możliwości bo położna była zajęta; "teraz mam więcej pracy i muszę wypełniać dokumenty"). Każdy sposób ustosunkowania się do pytań/twierdzeń Pani Doktor, czy to przez rzeczową odpowiedź, czy przez zbycie milczeniem, wywołuje kolejne, prowokacyjne pytania lub spostrzeżenia.

Samo badanie przeprowadzone boleśnie. Byłam u Pani Doktor na wizycie kontrolnej, szczęśliwie wszystko było dobrze. Nie wyobrażam sobie jednak jak wizytę u Pani Doktor mogłaby odebrać osoba o większej wrażliwości, znajdując się w trudnej sytuacji medycznej i oczekując wsparcia i empatii.

Pani doktor bardzo nieprzyjemna. Od wejście obdarza pacjenta kąśliwymi komentarzami, uwagami o spóźnieniu chociaż wcale się nie spóźniłam. Ma do pacjenta pretensje o to jak działa przychodnia w której pracuje. Zapisałam się na wizytę ciążowa na 18:30 i dostałam pretensje dlaczego na ciążową wizytę umówiłam się na tak późną godzinę. Przecież gdyby coś mi się stało to ona musiałaby czekać na karetkę. Bardzo nieszczęśliwy człowiek, który swoje frustracje wyrzuca na innych.

Brak profesjonalizmu. Od początku wizyty ze strony lekarki „leciały” kąśliwe komentarze i słychać było ciągłą pretensję. Brak jakiegokolwiek tłumaczenia. Przychodząc pierwszy raz na badanie spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Wcale się nie dziwie, że młode osoby rezygnują z regularnych badań. Nie oczekiwałam „głaskania po główce”, ale chociażby odrobiny człowieczeństwa, a zwłaszcza KULTURY. Pierwszy raz w życiu spotkałam tak nieludzkiego lekarza.

Stanowczo odradzam. Pni Doktor szafuje komentarzami nt wg niej złych wyników badań w sposób nieodpowiedzialny z brakiem konsekwencji ( jesli wskazuje problem, to należałoby podać rozwiązanie: dodatkowe badania, wskazówki). takie zachowanie mimo braku opinii o jakimkolwiek problemie lekarza wykonującego usg.Pani doktor Zmienia swoją opinie jak chorągiewka na wietrze. Brak empatii. Mnóstwo wypowiadanych bez przerwy słów i dygresje zaciemniają rzeczywisty przekaz.

Pani Doktor uprzejma, bardzo dokładnie wytłumaczyła plan leczenia na podstawie wcześniejszej analizy wyników badań oraz wyjaśniła wątpliwości. Badanie bezbolesne, wizyta rzeczowa i konkretna ale bez pośpiechu, jak to bywa u niektórych lekarzy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

KOSZMAR! Moja mała siostra została STRAUMATYZOWANA po tej wizycie. Lekarka, która robi wycieczki dotyczące wyglądu pacjentki...?! Jak trzeba być smutnym wewnętrznie człowiekiem bez zwykłej kultury osobistej, żeby dopuścić się do komentowania wyglądu drugiej osoby i to dodatkowo osoby niepełnoletniej?! Takie chamskie, niepotrzebne komentarze zostają z taką młodą osobą na całe życie i są źródłem niepotrzebnych kompleksów! Co za brak projesjonalizmu, empatii, autokrytycyzmu i wspomnianej wcześniej kultury osobistej. KOSZMAR! Polecam Pani spojrzeć najpierw w lustro, jest się nad czym zastanowić.

Polecam Pani spojrzeć najpierw w lustro, jest się nad czym zastanowić.

Byłam na wizycie lekarskiej w dniu 24.02 w LuxMedzie po raz pierwszy u Pani Anny Stańczak. Czytałam opinie przed zapisaniem się, obawy były, ale na podstawie mojej wizyty nie podzielam opinii negatywnych. Pani doktor przeprowadziła ze mną rzeczowy wywiad (także o ogólnym stanie zdrowia i zainteresowała się moimi wynikami badań krwi, bo akurat tego dnia rano wykonywałam). Cytologię miałam pobraną bezboleśnie, miałam przeprowadzone badanie piersi (bez proszenia), otrzymałam skierowania na USG. Kontrolowaną miałam ostatnią mammografię. Wizyta była późno, przed 19:00 i było lekkie opóźnienie, ale nie odczułam, że Pani doktor się spieszy, czy limituje mi czas, czy pospiesza, a miałam sporo pytań.

Czytałam komentarze przed zapisem do Pani Doktor Stańczak i trochę obawiałam się co do tej wizyty. Ale jestem bardzo zadowolona Pani Doktor przede wszystkim bardzo uważnie mnie wysłuchała Była bardzo sympatyczna Badanie przeprowadziła fachowo i kompleksowo.

Ale jestem bardzo zadowolona
Pani Doktor przede wszystkim bardzo uważnie mnie wysłuchała
Była bardzo sympatyczna
Badanie przeprowadziła fachowo i kompleksowo.