lek. med. Anna Stanisławskalek. med. Anna Stanisławska - zdjęcie profilowe

lek. med. Anna Stanisławska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Pracuje w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
Konsultant medyczny portalu ...

Konsultant medyczny portalu "W rytmie kobiety".
Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Udziela świadczeń w zakresie opieki w ciąży, w tym ciąży o powikłanym przebiegu.
Przeprowadza zabiegi endoskopowe (histeroskopia, laparoskopia).

Znajomość języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:
- usg gineko...

Pani doktor jest profesjonalistką pod każdym względem - jest konkretna, ma ogromną wiedzę ale przede wszystkim nie straszy i tak dobiera rozwiązanie problemu, żeby było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta. Tłumaczy bardzo dokładnie, nie ma miejsca na jakiekolwiek niedomówienia i co najważniejsze - leczy. Naprawdę godna polecenia i zaufania ginekolog:)

Podejście Pani doktor bardzo profesjonalne. Dokładny wywiad, badanie gin oraz USG. Szczegółowo odpowiadała na każde pytanie. Polecam.

Pani Doktor zaskoczyła mnie ogromem swojej wiedzy. Odpowiedziała szczegółowo na każde zadane moje pytanie.

Lekarz godny polecenia. Kompetencje, podejscie do pacjenta na najwyzszym poziomie. Pani doktor prowadzila moja ciaze. W przypadku kolejnej, tez sie do niej zglosze.

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Pani dr zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie jak byłam na sor w imid, gdy pani dr akurat miała dyżur. Zajęła się mną i poświęciła mi tak dużo czasu jak robi to prawdziwy lekarz z powołania. Po tym zaczęłam chodzić do pani dr prywatnie, prowadziła obie moje ciąże i nadal chodzę tylko do niej. Szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana