Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Pracuje w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
Konsultant medyczny portalu ...

Konsultant medyczny portalu "W rytmie kobiety".
Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Udziela świadczeń w zakresie opieki w ciąży, w tym ciąży o powikłanym przebiegu.
Przeprowadza zabiegi endoskopowe (histeroskopia, laparoskopia).

Znajomość języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:
- usg gineko...

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Pani dr zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie jak byłam na sor w imid, gdy pani dr akurat miała dyżur. Zajęła się mną i poświęciła mi tak dużo czasu jak robi to prawdziwy lekarz z powołania. Po tym zaczęłam chodzić do pani dr prywatnie, prowadziła obie moje ciąże i nadal chodzę tylko do niej. Szczerze polecam.

Szukałam dobrego lekarza do prowadzenia ciąży i znalazłam - p. Anna jest bardzo uważna, daje poczucie spokoju i zaopiekowania. Bardzo dobry kontakt osobisty, mailowy, smsowy - miałam poczucie, że o wszystko mogę w każdej chwili zapytać i dostanę przejrzystą odpowiedź, co robić i jak. Komfortowe jest także to, że przyjmuje w dwóch przychodniach, więc nie ma problemu z dostępnością terminów, z wyprzedzeniem informuje o planowanych nieobecnościach. Jestem pod wielkim wrażeniem i cieszę się, że mogłam przejść ciążę pod opieką dr Stanisławskiej. Polecam innym i sama na pewno nadal będę korzystać z jej pomocy.

Pani doktor jest najlepszym lekarzem, z pomocy którego do tej pory korzystałam. Badanie jest bardzo delikatne i komfortowe, pani doktor posiada ogromną wiedzę i poświęca tyle czasu, ile jest to konieczne dla jasnego wytłumaczenia sytuacji w przystępny sposób, cała wizyta odbywa się w przyjaznej i kulturalnej atmosferze. Szczerze polecam.

Lekarz godny polecenia. Kompetencje, podejscie do pacjenta na najwyzszym poziomie. Pani doktor prowadzila moja ciaze. W przypadku kolejnej, tez sie do niej zglosze.

Pani doktor jest profesjonalistką pod każdym względem - jest konkretna, ma ogromną wiedzę ale przede wszystkim nie straszy i tak dobiera rozwiązanie problemu, żeby było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta. Tłumaczy bardzo dokładnie, nie ma miejsca na jakiekolwiek niedomówienia i co najważniejsze - leczy. Naprawdę godna polecenia i zaufania ginekolog:)

Bardzo miła i konkretna Pani doktor ze świetnym podejściem do pacjenta. Pomoże w każdym problemie. Polecam w 100 %

Podejście Pani doktor bardzo profesjonalne. Dokładny wywiad, badanie gin oraz USG. Szczegółowo odpowiadała na każde pytanie. Polecam.

Pani Doktor zaskoczyła mnie ogromem swojej wiedzy. Odpowiedziała szczegółowo na każde zadane moje pytanie.

Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam i już zostanę! Pani Doktor szczegółowo wszystko tłumaczy, jest miła, słucha, udziela pełnych odpowiedzi. Wyczuwa się troskę o pacjenta. Przy badaniu jest bardzo delikatna. Szczerze polecam.

Polecam Panią doktor całym sercem. Bardzo konkretna! Przekazuje dużo informacji i poświęca bardzo dużo czasu. Na wizytę jest 15 minut ale wizyta trwa minimum 20 a często dłużej

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana