lek. med. Anna Stanisławskalek. med. Anna Stanisławska - zdjęcie profilowe

lek. med. Anna Stanisławska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Pracuje w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
Konsultant medyczny portalu ...

Konsultant medyczny portalu "W rytmie kobiety".
Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Udziela świadczeń w zakresie opieki w ciąży, w tym ciąży o powikłanym przebiegu.
Przeprowadza zabiegi endoskopowe (histeroskopia, laparoskopia).

Znajomość języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:
- usg ginekologiczne,
- usg ciąży (I i III trymestru)

Pani doktor to najlepszy lekarz. Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, tak że badanie, które nie należy do zbyt przyjemnych, jest wykonywane bardzo delikatne i komfortowo. Jestem klientką Pani doktor od kilku lat i zawsze poświęca mi tyle czasu, ile jest to konieczne. Wszystko jest bardzo dobrze wytłumaczone w przystępny sposób. Bardzo gorąco i szczerze polecam wszystkim paniom.

Wspaniały lekarz. Do pani doktor chodziłam przez kilka lat odkąd trafiłam do niej zrezygnowana po nietrafionym leczeniu. Jako jedyna zleciła odpowiednie badania i szybko postawiła diagnozę, co prawdopodobnie uratowało mnie od bezpłodności. Ostatecznie przez dłuższą nieobecność pani Anny musiałam zmienić lekarza. Teraz po powrocie niestety nie wyobrażam sobie chodzenia na monitoring cyklu w godzinach, w jakich doktor przyjmuje, ale z całego serca polecam. W takiej atmosferze nawet młoda dziewczyna nie będzie czuła się skrępowana. Serdecznie dziękuję!

Serdecznie dziękuję!

Najlepszy Ginekolog u jakiego byłam! Pani Doktor szczegółowo i konkretnie objaśniła plan leczenia oraz odpowiedziała na wszystkie dręczące mnie pytania.Posiada ogrom wiedzy, którym chętnie się dzieli. Lekarz godny zaufania:)

Pani Doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa. Poświęciła dużo czasu, nie spieszyła się z niczym, wytłumaczyła wszystko dokładnie. Badanie przeprowadziła bardzo delikatnie. Polecam wszystkim jak najbardziej. :)

Najlepsza Pani Ginekolog w Warszawie. Chodzę od kilku lat, zawsze jestem bardzo zadowolona. Pani Anna jest w moim odczuciu mega kompetentna, mega konkretna i uprzejma. Poświęca zawsze dużo czasu, stara się jak najprościej wszystko tłumaczyć. Bardzo godna polecenia

Pani doktor jest profesjonalistką pod każdym względem - jest konkretna, ma ogromną wiedzę ale przede wszystkim nie straszy i tak dobiera rozwiązanie problemu, żeby było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta. Tłumaczy bardzo dokładnie, nie ma miejsca na jakiekolwiek niedomówienia i co najważniejsze - leczy. Naprawdę godna polecenia i zaufania ginekolog:)

Podejście Pani doktor bardzo profesjonalne. Dokładny wywiad, badanie gin oraz USG. Szczegółowo odpowiadała na każde pytanie. Polecam.

Pani Doktor zaskoczyła mnie ogromem swojej wiedzy. Odpowiedziała szczegółowo na każde zadane moje pytanie.

Lekarz godny polecenia. Kompetencje, podejscie do pacjenta na najwyzszym poziomie. Pani doktor prowadzila moja ciaze. W przypadku kolejnej, tez sie do niej zglosze.

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Pani dr zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie jak byłam na sor w imid, gdy pani dr akurat miała dyżur. Zajęła się mną i poświęciła mi tak dużo czasu jak robi to prawdziwy lekarz z powołania. Po tym zaczęłam chodzić do pani dr prywatnie, prowadziła obie moje ciąże i nadal chodzę tylko do niej. Szczerze polecam.