lek. med. Anna Stanisławskalek. med. Anna Stanisławska - zdjęcie profilowe

lek. med. Anna Stanisławska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Pracuje w Klinice Ginekologii i Położnictwa Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
Konsultant medyczny portalu ...

Konsultant medyczny portalu "W rytmie kobiety".
Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem problemów ginekologicznych i położniczych.
Udziela świadczeń w zakresie opieki w ciąży, w tym ciąży o powikłanym przebiegu.
Przeprowadza zabiegi endoskopowe (histeroskopia, laparoskopia).

Znajomość języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:
- usg ginekologiczne,
- usg ciąży (I i III trymestru)

Pani Ania prowadzi mnie już któryś rok. O milszą i bardziej subtelną osobę na prawde ciężko :) Szczerze polecam :)

Bardzo kompetentny lekarz, komunikuje się w sposób jasny i zrozumiały, zdecydowanie polecam wybór Pani Doktor jako lekarza prowadzącego.

Świetna lekarka, kompetentna, ludzka, wszystko spokojnie tłumaczy, poświęca czas, widać, że lubi to, co robi i jest oddana swojej pracy i pacjenktom. Bardzo sympatyczna. Polecam Panią Doktor!

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Dodatkowo świetne zniżki dla studentek☺️ Jestem bardzo zadowolona.

Pani doktor jest najlepszym lekarzem, z pomocy którego do tej pory korzystałam. Badanie jest bardzo delikatne i komfortowe, pani doktor posiada ogromną wiedzę i poświęca tyle czasu, ile jest to konieczne dla jasnego wytłumaczenia sytuacji w przystępny sposób, cała wizyta odbywa się w przyjaznej i kulturalnej atmosferze. Szczerze polecam.

Naprawdę wyjątkowo dobra, miła i kompetntna Pani Doktor! Od razu rzuca się w oczy profesjonalne podejście i fachowość, polecam :-)

Polecam, bardzo uprzejma i kompetentna Pani doktor. Badania wykonywane są dokładnie i delikatnie a cała wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze.

Bardzo serdecznie polecam, Pani Doktor bardzo kompetentna i zna się na swojej pracy, do tego bardzo miła i uprzejma, polecam :)

Naprawdę świetny ginekolog. Badanie wykonane bezboleśnie, co do tej pory jeszcze mi się nie zdarzyło!

Byłam na jednej wizycie u Pani Doktor i muszę przyznać, że wrażenia mam bardzo pozytywne. Bardzo uprzejmy, szczeryi kompetentny lekarz.