dr Anna Stankiewicz

Endokrynolog

3,9

Pani Doktor jest bardzo kompetentną osobą, nikt wcześniej nie poświecił mi tyle uwagi co ten lekarz, mieszkam w innym miejscu, oddalonym 100 km od siedziby poradni, mimo to jestem bardzo zadowolony z podejścia lekarza do mojego przypadku. Gorąco polecam tą Panią dla wszystkich którzy szukają lekarza miłego konkretnego i znającego swoją dziedzinę, generalnie szukający pomocy specjalisty. Ten lekarz właśnie taki jest.

Polecam wszystkim ta pania doktor jest wspaniala.Lecze sie u niej.

Polecam wszystkim ta pania doktor jest wspaniala.Lecze sie u niej.

Nie polecam !!!! z niewielkiej niedoczynności wpędziła mnie w bardzo dużą nadczynność....szukajcie innego lekarza jeżeli zależy Wam na zdrowiu!!!