lek. med. Anna Stefura

Pani Doktor wystawiła nam receptę dla dziecka na mleko specjalistyczne, które stosujemy od wielu miesięcy z odpłatnością 100% zamiast refundowanego 30%. Jedna puszka kosztuje 50 zł i starcza na 2 dni. Dlaczego zamiast pomóc utrudnia Pani rodzicom sytuację?

Niestety nie pomogła dziecku. Do tego opryskliwa i niemiła w obyciu. Dziecko przestraszone po wizycie bo albo Pani doktor miała zły dzień albo taka jest na codzień. Nie polecam.

Wspaniały lekarz.Od czasu ukończenia studiów P. doktor leczyłam moje dzieci ,które są już dorosłe, ja nadal pozostaje jej starą i wierną pacjentką,cenię ją za ludzkie podejście do ludzi i serce włożone w pracę.Pozdrawiam.

Pani Dr jest moim, moich dzieci i zony lekarzem rodzinnym. Jest SUPER! Jest rewelacyjna. Polecam z całego serca. Naprawdę jest osobą odpowiednią na dobrym miejscu. Pozdrawiam, Tata Dominiki i Damiana.

bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Ja i moja córeczka jesteśmy bardzo zadowolone z opieki.

Pani Doktor Stefura jest bardzo dobrym pediatrą.Leczy moje dzieci od 5 lat.

Pani Doktor Stefura jest bardzo dobrym pediatrą.Leczy moje dzieci od 5 lat.

Z przykrością stwierdzam, obecnie na podstawie porównania z innym pediatrą, że p. Anna Stefura jest kiepskim lekarzem pediatrą. Nie prowadzi wywiadu, nie rozmawia. Wizyta odbywa się wg schematu - "jak zainteresowany nie wypyta to nic się nie dowie". Na zwykłą wysypkę, która zeszła z twarzy 6 mc dziecka po przemyciu rumianku, lekarka zapisała maść z antybiotykiem i sterydami... Stanowczo nie polecam rodzicom, którzy prócz wagi dziecka, chcą wiedzieć coś więcej!!!

BARDZO kompetentna lekarka, oby takich więcej.

BARDZO kompetentna lekarka, oby takich więcej.

Ta Pani może być wzorem dla innych lekarzy, oby więcej takich specjalistów :D

Ta Pani może być wzorem dla innych lekarzy, oby więcej takich specjalistów :D

Słucha i szuka rozwiązań, a nie pcha na siłę wcześniej ustaloną na "chybił trafił" metodę leczenia