Anna Stelmaszczyk

Psychoanalityk

Wspaniały lekarz i człowiek

Wspaniały lekarz i człowiek

Niestety przekładanie wizyt, nieinformowanie o zmianie, zasypianie na sesjach i budzenie sie nagle z formułkami terapeutycznymi nieadekwatnymi do sytuacji. Brak stosowania najnowszej wiedzy psychiatrycznej, choćby z zakresu seksuologii. Pani bardzo uprzejma, ale niestety powinna już odejść na emeryturę. Nie polecam po wizytach czułem się gorzej.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu pani Anny. Trafnie zdiagnozowała problem. Pomogła znaleźć rozwiązanie. A to wszystko w ciepłej, serdecznej atmosferze. Dla mnie to specjalista ze wszech miar godny polecenia.

Jestem w terapii u Pani Doktor od 5 lat. Zabrakło by słów, żeby opisać jak moje życie zmieniło się od tamtej pory. Przysypiała? Tak. Bo jest w wieku, który jej na to pozwala. Nie słuchała? Może czasem. Ile słów można przyjąć i przemielić w ciągu jednej godziny. Spóźniała się? Owszem. Ale jak wygonić kogoś, kto właśnie jest w rozsypce i pierwszy raz od paru lat pozwolił sobie na łzy? Nie poddałam się, ona też. Było aktywniej i mniej. Było gadatliwie i milcząco. Zawsze spotkałam się u niej z ogromnym zrozumieniem. ...

Nie poddałam się, ona też. Było aktywniej i mniej. Było gadatliwie i milcząco. Zawsze spotkałam się u niej z ogromnym zrozumieniem. Nigdy mnie nie oceniła i nie potępiła. Zawsze za mną stała murem. Jest nim nadal i będzie zawsze moim stróżem.

Żeby być dobrym psychoterapeutą nie wystarczą tylko szkoła i kursy, potrzebna jest również umiejętność zrozumienia drugiego człowieka, empatia. Pani Annie tego właśnie brak, potraktowała mnie w bardzo nieprzyjemny sposób. Uważam, że nie powinna wykonywać tego zawodu skoro potrafi odebrać nadzieję. Bardzo schematyczna i surowa. Nie polecam.

Prawdziwy profesjonalista, miły i ciepły człowiek, wiele zyskałam w kontakcie z panią ANIĄ, dzięki niej lepiej rozumiem siebie i relacje z innymi poprawiła mi się jakosć życia, jestem jej naprawdę wdzięczna

gdybym kontynuowała leczenie, wpadłabym w depresję

gdybym kontynuowała leczenie, wpadłabym w depresję

jestem bardzo zdziwiona powyższymi, bardzo negatywnymi opiniami. Mi Pani Ania w ciągu paru spotkać bardzo pomogła, do tego stopnia, że dokonałam wielu ważnych uzależniających cięć w swoim życiu. Do tego dała mi ogromnego kopa do życia, dużo energii i wiary w siebie. Osoby, które znam i które też korzystały z jej pomocy, są również zadowolone i widzę jak stają na nogi. Fakt, raz przysnęła na mojej terapii, ale biorąc pod uwagę jej tempo życia, to nie dziwię się jej. Terapeuta to też człowiek. Polecam.

Nie polecam, szkoda kasy. Byłam chyba na 5 spotkaniach na kaźdym spała. ach wogóle szkoda gadać.

jedyny minus to koszt wizyty, lekarz bardzo dobry, prawdziwy psycholog( psychoanalityk)