2,2
2,3
1,9

Korzystam z pomocy Pani Doktor od kilku lat, nie cierpię na żadną z chorób skóry, staram się jedynie utrzymać ją w przyzwoitej kondycji. Pani Doktor jest osobą kompetentną i rzetelną, ma bardzo przystępne ceny, jest prawdziwym fachowcem. Wędruję za nią za każdym razem gdy zmienia adres i tak będzie zawsze. Dzięki niej zaczęłam się lubić i akceptować, ale też mieć dystans i jestem jej bardzo za to wdzięczna. Poleciłam Ją kilkakrotnie znajomym z różnymi problemami i zawsze byli bardzo zadowoleni,syn mojej przyjaciółki studiował aktorstwo i miał leczony kilka lat trądzik. Dopiero po kuracji u Pani Doktor jego problem się skończył. Polecam Panią Doktor z całego serca.

Byłam u tej "lekarki" wczoraj. Na dzień dobry pretensje, że przyszłam z dzieckiem, wręcz kazała wyjść z gabinetu. Według niej samotna matka która nie ma z kim dziecka zostawić nie zasługuje na leczenie. Przyszłam do niej z trądzikiem trwającym od kilku dobrych lat. Byłam wcześniej u innego lekarza (prywatnie) który przepisała antybiotyk. Chciałam kontynuować leczenie ale skoro mogę na NFZ to dlaczego nie skorzystać. Powiedziała że n ie będzie mnie leczyć bo nie bierze odpowiedzialności za rozpoczęte leczenie. Jestem w stanie to zrozumieć, ale z tą panią nie było nawet dyskusji żeby spróbować czegoś innego bo to okazuje się mało skuteczne. Łaskę zrobiła że przepisała mi jakiś krem który dostałam od innego lekarza w 2007 r. bo wówczas byłam w tej przychodni u innego lekarza. Na koniec chciałam żeby oceniła pieprza który wyrósł mi w ciągu 2 lat, jest pod pachą, jest nieładny i mi trochę przeszkadza. Ta pani raczyła zerknąć powiedziała że to nic i do widzenia. Zero dyskusji. Podsumowują: komunikacja brak, ocena zdrowia brak, pomoc pacjentowi brak, czas trwania wizyty 3 min. Całkowita porażka. Nigdy więcej takich lekarzy. Nigdy nie czułam się tak upokorzona, zdenerwowana i potraktowana jak przepraszam za wyrażenie wrzód na tyłku.

1.Pani Doktor umawia na godziny i ich przestrzega więc, nie trzeba wyczekiwać w kolejce, ja co prawda się spóźniłem z wszystko zostało załatwione elegancko wobec mnie i innych umówionych pacjentów. 2. Badanie i diagnoza bez zastrzeżeń. Czas poświęcony uważam za wystarczający, wszystko zostało mi wyjaśnione bez pośpiechu i w uprzejmej atmosferze. W moim przypadku chodziło o kontrolę znamion na skórze i badanie było wykonane na specjalistycznym urządzeniu (nie na oko). Znamiona wymagające obserwacji zostały zapisane tak aby po pewnym czasie można było je porównać. Ten fakt uważam za bardzo istotny, ...

2. Badanie i diagnoza bez zastrzeżeń. Czas poświęcony uważam za wystarczający, wszystko zostało mi wyjaśnione bez pośpiechu i w uprzejmej atmosferze. W moim przypadku chodziło o kontrolę znamion na skórze i badanie było wykonane na specjalistycznym urządzeniu (nie na oko). Znamiona wymagające obserwacji zostały zapisane tak aby po pewnym czasie można było je porównać. Ten fakt uważam za bardzo istotny, ponieważ można obserwować ewentualne zmiany i wtedy takie badanie ma sens.
Jeśli uwzględni się zakres badania oraz życzliwość lekarza koszt wizyty jest atrakcyjny.
ZDECYDOWANIE POLECAM.

Przyszedłem do ośrodka z problemem łuszczącej się skóry na rękach i prawdopodobnie grzyba na paznokciu. Byłem u Pani doktor po raz pierwszy. Przyniosłem ostatnie wyniki badań po operacji ze szpitala, bo może się przydadzą. Niestety nawet nie zerknęła. Dostałem receptę na maść na ręce i skierowanie na badanie diagnostyczne paznokcia. Na moje zapytanie gdzie to zrobić, podniosła wzrok z nad biurka i powiedziała "tam wszystko pisze". Wyszedłem z gabinetu i do pierwszej pacjentki która siedziała w kolejce (na szczęście dla niej do innego lekarza) powiedziałem: Pani doktor zachowuje się jak by była na zesłaniu w tym ośrodku. Po sprawdzeniu internetu okazuje się że prowadzi prywatną praktykę.
A więc chyba już można się domyślić o co chodzi.

nie polecam!!! chciałam zapytać o możliwość zabiegów oczyszczania skóry ile kosztuje i ile potrwa, zostałam zaproszona do gabinetu, pani doktor powiedziała że wyjaśni w gabinecie.zapytała gdzie mieszkam i czy się leczyłam na skórę, udając że robi wywiad i w ciągu 3 minut chciała mnie namówić od razu na drogi zabieg za 150zł - nie zapytała czy chcę i czy się godzę. na moją odmowę powiedziała że w takim razie policzy sobie za "wizytę" - 100zł!!!!!!! odmówiłam, bo przecież nigdzie nie było napisane że przekroczenie progu gabinetu kosztuje 100zł, nigdzie nie ma informacji ani cennika, oburzyła się. zgadzam się zupełnie z poprzednimi wpisami, szkoda że nie przeczytałam ich wcześniej. wpisy z ocenami 5 pewnie sama wstawia, bo nie wierzę że ktoś z takim nastawieniem do pacjentów mógłby kogokolwiek dobrze potraktować.

Nie polecam tej Pani, za wizytę płaci się 100 zł która trwa 3 minuty. Zero podejścia do pacjenta, wszystko na szybko. Za leczenie łącznie z receptą wyszło mi ponad 200 zł. Maści okazały się nieskuteczne.Kontaktowałam się i pytałam co w takim przypadku. Oczywiście lekarka nie miała sobie nic do zarzucenia i zaproponowała mi kolejną maść. Ja podziękowałam, gdyż już raz zapłaciłam za leczenie i nie stać mnie na ponowne eksperymenty .Wydaje mi się że lekarzem jest się z powołania i celem jest pomaganie potrzebującym, a nie traktowanie chorego jak skarbonki.

Byłam dzisiaj u p. Stępień ze swoją córką, która ma na stopie brodawki nabyte przez częste przebywanie na basenie. Chciałam, żeby dermatolog metodą krioterapii pomogła zwalczyć nam tą przypadłość. Niestety, dowiedziałam się, że nie należy tego robić, gdyż do dwóch lat same znikną. Na moją sugestię o rozsiewaniu wirusa podczas zajęć na basenie dr wytłumaczyła mi, że moje obawy biorą się z niewiedzy o wirusie. Przepisała nam w zamian maść za bagatela 345 zł. Nie polecam tego lekarza, opinie moich poprzedników są całkowicie prawdziwe.

Wizyta w czerwcu 2011, w ramach funduszu ul. Rozrywka 24a "pani doktor" celowo z małej litery, przyjmuje pacjentów traktująć ich jak bydło, umawia po dwie wizyty na tą samą godzinę, NFZ więcej zapłaci, arogancka, chamska, niekompetentna, nie wymroziła mi brodawki tylko uszkodziła skórę obok !!!, na zwróconą uwagę odpowiedziała ,że wie co robi. Ciekawe czy tak samo traktuje pacjentów w swoim prywatnym gabinecie? Pomógł mi INNY dermatolog (też w ramach funduszu)w innej przychodni. Ta "pani" ma tylko KASĘ przed oczami a nie Pacjentów!!!

Lekarz beznadziejny, potraktowała mnie z góry (bo byłam na kasę chorych), wręcz wyśmiała - odradzam!!! Bardzo negatywne odczucia - na dzień dobry wepchnęła mi wizytówkę do swego prywatnego gabinetu, była wręcz bezczelna.

Olbrzymia wiedza, dokładność w badaniu i zbieraniu wywiadu, trafna diagnoza i skuteczna terapia. Znakomity kontakt, pacjent czuje się partnerem, nie podmiotem. Bardzo polecam.