lekarz Anna Strzelecka

Reumatolog

Pani doktor Anna Strzelecka super lekarz miła rzeczowa zainteresowana kompetentna. Wizyta w Kutnie w Różanym centrum medycznym. Polecam.

szpital w Żyrardowie przy ul.Limanowskiego-Oddział Reumatologiczny nie należy do szpitali nowoczesnych,to rekompensatą jest fachowy personel medyczny, który troszczy się o pacjenta. Szczególne słowa uznania dla dr,Anny Strzeleckiej za jej kompetencje , zaangażowanie i troskę Polecam wszystkim mającym problemy reumatologiczne.

Polecam wszystkim mającym problemy reumatologiczne.

Polecam wszystkim mającym problemy reumatologiczne.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Żyrardów"?

dr
Marek Krogulec