Anna Stuchly

Gdybym nie trafiła kilkanaście lat temu do Pani Ani moje zęby mogły by nie być w takim stanie w jakim je mam, jestem bardzo zadowolona.

Fatalny stomatolog. Nie ma podejścia za nerwowa, zero uprzejmnośći, z łaską robiła leczony ząb. nie godny polecenia

Fatalny stomatolog, zero wyczucia estetyki, nie wiem za co prawo wykonywania zawodu dostała, ale po miesiącu od rzekomo wyleczonego zęba poszłam do innego i okazało się- próchnica pod wypełnieniem. Brawo "pani doktor" stuchly, brawo!

Bardzo delikatna i cierpliwa, leczy kompleksowo i wszystko wyjasnia, w przychodni Dr Ani są też odpowiedni specjaliści. Dzięki NIej mam zęby nie tylko uratowane, ale też piękne.

Pani doktor Stuchly jest świetna i bardzo profesjonalna, a przy tym bardzo miła i uprzejma Naprawdę polecam wszystkim.