Pani doktor prowadziła moja ciąże, choc nie naleze do łatwych pacjentek wykazała sie dużą cierpliwoscią, mogłam zawsze liczyć na jej pomoc w ciężkich momentach. Polecam...

Bardzo długo poszukiwałam odpowiedniego Ginekologa który poprowadzi moją ciążę. Pani Doktor jest miła , posiada dużą wiedzę, można bez obaw zadawać dużo pytań(nawet te teoretycznie oczywiste, zawsze chętnie i rzeczowo odpowiada). Nigdy nie miałam wrażenia że jestem "tylko pacjentem ". Na wizytach nie było czuć pośpiechu. Naprawdę polecam!!!

Bardzo dobra lekarka, indywidualne podejście do pacjentki, na prawdę polecam

Bardzo dobra lekarka, indywidualne podejście do pacjentki, na prawdę polecam

Wspaniała osoba o wyjątkowej cierpliwości i podejściu do pacjenta. Przy badaniu Pani Doktor bardzo delikatna. Tłumaczy wszystko i można pytać o każdą nurtującą nas kwestię.

Wspaniała osoba o wyjątkowej cierpliwości i podejściu do pacjenta.
Przy badaniu Pani Doktor bardzo delikatna.
Tłumaczy wszystko i można pytać o każdą nurtującą nas kwestię.

To była moja pierwsza wizyta u pani dr, sympatyczna, dokładna, szczegółowa, takie podejście do pacjentki jakie okazała jest teraz trudno znaleźć, wiem że pod jej opieką spełnię swoje marzenie o maluszku a jestem pacjentką po przejściach, polecam z całego serca.

Naprawdę polecam p. doktor. Jest rzetelna, dokładna ,opanowana, skuteczna i zawsze można na nią liczyć!!!!