lekarz Anna Susło

Super lekarka, pełna empatii dla pacjenta. Mój mąż trafił do niej z silnym bólem brzucha, pani doktor zleciła konieczne badania i zainteresowała się tym, czy zostaną szybko wykonane. Następnego dnia sprawdziła sama wyniki badań krwi i zadzwoniła, by pokierować dalszym leczeniem. Jestem bardzo wdzięczna. Polecam i dziękuję!

Zawdzięczam pani Annie wyleczenie z bardzo dokuczliwych objawów bóli brzucha. Wszyscy gastrolodzy mnie olewali i przepisywali leki na jelito drażliwe, które nie przynosiły żadnych efektów. Dopiero pani Ania wdrożyła odpowiedni antybiotyk, dietę i probiotyki. Po 4 latach coraz gorszych bóli brzucha wreszcie się od nich uwolniłam i jestem zdrowa. Jestem bardzo, bardzo wdzięczna. Doktor jest bardzo życzliwa, słucha i widać, że zależy jej na pacjencie. Polecam w 100% Dziękuje!

Zawdzięczam pani Annie wyleczenie z bardzo dokuczliwych objawów bóli brzucha.

Dopiero pani Ania wdrożyła odpowiedni antybiotyk, dietę i probiotyki.

Jestem bardzo, bardzo wdzięczna.

Doktor jest bardzo życzliwa, słucha i widać, że zależy jej na pacjencie.
Polecam w 100% Dziękuje!

Sensowna i godna polecenia lekarka: - co prawda nie da się do końca swobodnie wygadać, ale poświęca na rozmowę z akurat tyle czasu, ile może, żeby wizyty się nie przeciągały i następni w kolejce też nie musieli czekać - plus; - uprzejma i życzliwa - plus; - logicznie wyjaśnia, co się dzieje, i konkretnie mówi, co, gdzie i kiedy oraz po co trzeba zrobić; po wizycie człowiek się czuje bezpiecznie i zaopiekowany - duży plus; - robi co trzeba, nie naciąga na dodatkowe niepotrzebne koszty czy wydziwione badania - duży ...

Sensowna i godna polecenia lekarka:
- uprzejma i życzliwa - plus;
- robi co trzeba, nie naciąga na dodatkowe niepotrzebne koszty czy wydziwione badania - duży plus.