Pani doktor pracująca w Remedium to niesamowity lekarz. Prawdziwy lekarz z powołania. Naprawdę jestem pełna podziwu do wysiłku włożonego w gabinet i do staranności. Tam nie ma mowy o masówce! Leczenie nie bolało, byłam zrelaksowana i w końcu nie boję się kolejnej wizyty!

Dr Świercz to stomatolog, który całkowicie skupia się na pacjencie, wszystko dokładnie tłumaczy i zwraca uwagę na to w jaki sposób dbam o zęby, jak szczotkujemy, co robimy źle a co dobrze. Uważam, że to bardzo ważne, gdyż stomatolog oprócz tego, że wyleczy zęby to jeszcze mobilizuje nas do lepszego dbania o nie. Jest to lekarz dla ludzi a nie dla pieniędzy.

Polecam Remedium z calego serca! Pani leczy zeby bardzo dokladnie i wszystko cierpliwe tlumaczy. No i ma podejscie do pacjentow takich, jak ja, czyli siejacych strach i panike (bardzo sie boje leczenia). Jestem pelna podziwu dla podejscia Pani doktor.

jestem bardzo zadowolona z uslug w remedium. trafilam w sumie przypadkowo do nich na fotel, ale nie mam nic do zarzucenia. nic nie bolalo, a pani doktor byla bardzo mila. polecam wszystkim z sochaczewa i okolic!

Nie wiem jak z chirurgią, ale jeśli chodzi o leczenie to ja jestem zadowolona. Plus również za przyjemny personel i ładnie urządzony gabinet, dla mnie takie rzeczy mają znaczenie, w szczególności jeśli jeszcze za to płacę.

Nie wiem jak z chirurgią, ale jeśli chodzi o leczenie to ja jestem zadowolona.

Jestem bardzo zadowolony z usług Remedium. Leczymy się tam razem z żoną i nigdy nie mieliśmy problemów ze źle wyleczonym zębem czy też innych tego typu. Jeśli chodzi o mnie to szczerze polecam

Jestem bardzo zadowolona z usług Remedium. Sam wygląd i wyposażenie gabinetu robi wrażenie, personel jest przemiły a Pani Dr Świercz jest doskonałym stomatologiem.

Leczę w Remedium zęby oraz korzystam z usług ortodontycznych. Dr Anna Świercz Stępień to bardzo dobry specjalista i przemiła osoba. Polecam

Na szczęście są jeszcze dentyści którzy nie idą na łatwiznę i podejmują się leczenia trudnych przypadków. Dr Anna stara się ratować każdego zęba i za to ją cenię.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Sochaczew"?

NZOZ FABRYCZNA
Fabryczna 1E