lek. dent. Anna Świerczewska

Jestem z tych pacjentów którzy jeżeli nie muszą to unikają stomatologa. Z tego powodu doigrałem się poważnego stanu zapalnego. Trafiłem do Pani Doktor Świerczewskiej pełen obaw, a tu miłe zaskoczenie. Dentysta mówi do mnie językiem zrozumiałym, dokładnie tłumaczy co się stało i jak sobie z tym poradzimy. Efekt - po 4 wizytach uratowane 2 zęby z leczeniem kanałowym. Dodatkowo, teraz sam umawiam się na wizyty kontrolne a nie jak już boli... Naprawdę polecam - Pani Doktor to świetna specjalistka ze wspaniałym podejściem do ludzi.

Pani Ania to anioł! Przyjęła mnie w trudnym okresie koronawirusowym bez pośpiechu, paniki, wspaniale wszystko tłumacząc i wykonując. Jestem trudną pacjentką z traumą stomatologiczną ale Pani Doktor bardzo przekonała mnie do leczenia u siebie. Po stokroć wielkie DZIĘKUJĘ! ❤

REWELACJA!!! Jeśli ktoś obawia się bólu to po wizycie u Pani Doktor szybko zmieni zdanie. Nie do uwierzenia, ale na leczeniu kanałowym zasnęłam :) Delikatna, dokładna, dbająca o każdy szczegół, z planem na leczenie. Nie tyle polecam, co zalecam wizytę :)

Świetny lekarz.Ma podejście do dzieci.Wszystko najperw wytłumaczy,a potem dopiero leczy.Znieczula tak,że dzieci nie wiedzą,że to igła.Zdecydowanie lekarz z powołaniem.Polecam!

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu! Pani doktor jest zdecydowanie dobrze wykwalifikowanym specjalistą. Rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania, była cierpliwa i opanowana. Na pewno w przyszłości chętnie tam wrócę :)

Bardzo kompetentna pani Doktor. Miałam spore problemy stomatologiczne ale Pani doktor pomogła mi bardzo i teraz mam piękny uśmiech. Wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

REWELACYJNA! I to pod każdym względem! Podczas znieczulenia prawie zasnąłem, a to nie gabinet kosmetyczny. Polecam każdemu!