lek. dent. Anna Świerczewska

Potwierdzam wszystkie bardzo dobre opinie. Cudowna osoba, życzliwa, wspaniale podejście do pacjenta. Miałam ogromne problemy z uzębieniem, ale dzięki wiedzy i umiejętnościom Pani Ani udało się im zaradzić.Teraz cieszę się pięknym usmiechem. Dziękuję!

Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor, nieprzeciętnie życzliwe podejście do pacjenta - Pani Doktor bardzo dba o komfort pacjenta podczas wizyty, duża doza szacunku i delikatności. Jestem również przekonana o wysokich kompetencjach Pani Doktor, spotkałam się z wnikliwością, sensownym planem dalszych wizyt - dobrymi radami oraz uważnością. Jestem na początku wizyt u Pani Doktor, ale jestem bardzo dobrej myśli i serdecznie polecam tego lekarza! Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)

Gorąco polecam gabinet UŚMIECH PROSZĘ. Wybitnie profesjonalne podejście do pacjenta. Dorosłego i dziecka. Pani doktor Anna Świerczewska jest ciepłą, przemiłą osobą, która wyleczy nawet najcięższe przypadki. Każdy wyjdzie z gabinetu z uśmiechem

Bardzo polecam dr Świerczewską. Moje dzieci chodzą do niej od urodzenia (serio :-), a córka za chwilę będzie miała 15 lat. Dr Świerczewska wygląda bardzo młodziutko :-)), ale jest lekarzem z doświadczeniem. Kiedy dzieci były małe urzekała ich mówieniem, że maluje ząbki w różne wzory i opowiadaniem o autkach. Moje dzieci, w przeciwieństwie do mnie, nigdy nie bały się dentysty, a wizytę u dr Świerczewskiej traktowały jako atrakcję. Było to dla nich coś naturalnego i o to chyba chodzi w leczeniu dzieci (a syn miał sporo plomb do robienia, więc ...

Kiedy dzieci były małe urzekała ich mówieniem, że maluje ząbki w różne wzory i opowiadaniem o autkach. Moje dzieci, w przeciwieństwie do mnie, nigdy nie bały się dentysty, a wizytę u dr Świerczewskiej traktowały jako atrakcję. Było to dla nich coś naturalnego i o to chyba chodzi w leczeniu dzieci (a syn miał sporo plomb do robienia, więc to nie tak, że siedziały tylko na fotelu). Teraz też jest to jedyny lekarz-dentysta, jakiego znają, i wizytę u pani doktor traktują jako miłą normę.
Nie wiem jak dorośli, bo chyba nigdy nie byłam u pani doktor jako pacjentka, zawsze były moje dzieci, ale dla dzieci w 100% polecam i wszystkim znajomym mówię, że to absolutnie najlepsza stomatolog.
Do tego jest uważna, dokładna i nie ma zwyczaju naciągania na zabiegi, które są zbędne. Jest po prostu rzetelna. I bardzo miła, uprzejma, kulturalna i rzeczowa.

Panią Doktor Świerczewską polecam ze szczerego serca!!!!!! Wspaniały, profesjobalny specjalista z cudownym podejściem do dzieci. Korzystam z pomocy Pani Ani zarówno ja, jak i moje dzieci. Dzięki Pani Ani słowo " dentysta" nie kojarzy się z czymś strasznym. Polecam w 100 %

Pani Ania to anioł! Przyjęła mnie w trudnym okresie koronawirusowym bez pośpiechu, paniki, wspaniale wszystko tłumacząc i wykonując. Jestem trudną pacjentką z traumą stomatologiczną ale Pani Doktor bardzo przekonała mnie do leczenia u siebie. Po stokroć wielkie DZIĘKUJĘ! ❤

REWELACJA!!! Jeśli ktoś obawia się bólu to po wizycie u Pani Doktor szybko zmieni zdanie. Nie do uwierzenia, ale na leczeniu kanałowym zasnęłam :) Delikatna, dokładna, dbająca o każdy szczegół, z planem na leczenie. Nie tyle polecam, co zalecam wizytę :)

Świetny lekarz.Ma podejście do dzieci.Wszystko najperw wytłumaczy,a potem dopiero leczy.Znieczula tak,że dzieci nie wiedzą,że to igła.Zdecydowanie lekarz z powołaniem.Polecam!

Jestem z tych pacjentów którzy jeżeli nie muszą to unikają stomatologa. Z tego powodu doigrałem się poważnego stanu zapalnego. Trafiłem do Pani Doktor Świerczewskiej pełen obaw, a tu miłe zaskoczenie. Dentysta mówi do mnie językiem zrozumiałym, dokładnie tłumaczy co się stało i jak sobie z tym poradzimy. Efekt - po 4 wizytach uratowane 2 zęby z leczeniem kanałowym. Dodatkowo, teraz sam umawiam się na wizyty kontrolne a nie jak już boli... Naprawdę polecam - Pani Doktor to świetna specjalistka ze wspaniałym podejściem do ludzi.

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu! Pani doktor jest zdecydowanie dobrze wykwalifikowanym specjalistą. Rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania, była cierpliwa i opanowana. Na pewno w przyszłości chętnie tam wrócę :)