lek. dent. Anna Świerczewska

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu! Pani doktor jest zdecydowanie dobrze wykwalifikowanym specjalistą. Rzeczowo odpowiedziała na wszystkie moje pytania, była cierpliwa i opanowana. Na pewno w przyszłości chętnie tam wrócę :)

Bardzo kompetentna pani Doktor. Miałam spore problemy stomatologiczne ale Pani doktor pomogła mi bardzo i teraz mam piękny uśmiech. Wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam wszystkim.

Polecam wszystkim.

REWELACYJNA! I to pod każdym względem! Podczas znieczulenia prawie zasnąłem, a to nie gabinet kosmetyczny. Polecam każdemu!