dr n. med. Anna Szczeklik-Franek

Wenerolog, Dermatolog

2,7
2,7

Ostrzegam przed wizytą u tej. p. "doktor". Uważam, że w jej wieku powinna dać sobie spokój z przyjmowaniem pacjentów. Bardzo niemiła,gburowata. Łaskę robi ,że przyjmuje pacjenta. Żeby chociaż była dobrym lekarzem. A u mnie nawet właściwej diagnozy nie postawiła. Stwierdziła że mam alergię, przepisała sterydy do dzisiaj leczę tego skutki. Okazało się że to trądzik różowaty. O czym dowiedziałam się od innego lekarza. Ostrzegam!!!!

Istna tragedia! Pobieżnie badała moją siostrę i wcale jej nie pomogła. Na dodatek źle wypisała receptę (m.in. brak podpisu i pieczątki). Z mojego punktu widzenia wyszło to tak jakby chciała dostać pieniądze z NFZ za pacjenta. Tak też zasugerowała pani w aptece, która już wiele przeszła z takimi receptami. Wyglądała jakby miała pretensje, że w ogóle przyszłam z siostrą. Bardzo niemiła i oschła w stosunku do nas (siostra ma opóźnienie rozwojowe i źle to zniosła, oczywiście nie były to jakieś tortury, ale można być chyba milszym w stosunku takiej osoby zwłaszcza jeżeli widać, że jest "inna"). Potem u innego lekarza okazało się, że potrzebna była od zaraz hospitalizacja, a pani doktor przepisywała robione w aptece maści...

Pani Doktor jest specyficzna w podejsciu do pacjenta , dopiero po kilku wizytach udało mi się z nią "dogadać", jednak jako jedyna mnie wyleczyła...co mi z miłych lekarzy skoro tylko szkodzili zamiast pomagać.

potwierdzam słowa poprzednika... gorszej wizyty w życiu nie miałam, zdecydowanie nie polecam

To była najgorsza wizyta w gabinecie lekarskim w moim życiu

To była najgorsza wizyta w gabinecie lekarskim w moim życiu

Pani Dr Anna Szczeklik-Franek jest moim lekarzem -specjalistą od lat.Wyleczyła mnie z trudnego przypadku tzw."róży" twarzy ,po infekcji nabytej w szpitalu .Schorzenie to ustąpiło w kilka dni po stosowaniu zaleconej kuracji i nigdy nie nastąpił nawrót. Również w innych skomplikowanych dolegliwościach skórnych Pani Doktor okazała się jedyną skuteczną lekarką .Z uwagi na fakt ,iż mieszkam dość daleko od Katowic i nie prowadzę samochodu ,próbowałam leczyć się w miejscu zamieszkania ,t.j. w Pszczynie;niestety bezskutecznie.Z każdym problemem dermatologicznym udaję się do Pani Doktor -mam do Niej ogromne zaufanie i podziwiam wciąż pogłębiającą ...

Również w innych skomplikowanych dolegliwościach skórnych Pani Doktor okazała się jedyną skuteczną lekarką .Z uwagi na fakt ,iż mieszkam dość daleko od Katowic i nie prowadzę samochodu ,próbowałam leczyć się w miejscu zamieszkania ,t.j. w Pszczynie;niestety bezskutecznie.Z każdym problemem dermatologicznym udaję się do Pani Doktor -mam do Niej ogromne zaufanie i podziwiam wciąż pogłębiającą się wiedzę popartą doświadczeniem.\Z wdzięcznośćią dla Pani Doktor zawsze polecam tę placówkę przyjaciołom ,znajomym,rodzinie.

Pani Doktor jest zdecydowanie najlepszym specjalistą w Katowicach jeżeli chodzi o problemy skórne. Chorobę nieuleczalną (opinia wcześniejszych lekarzy) wyleczyła w przeciągu niespełna 3 miesięcy . Zawsze wizyty są miłe, odpowiednio dużo czasu Pani Doktor poświęca na przedstawienie problemu medycznego i leczenia. Poza tym posiada ogromne doświadczenie i jest niezwykle cierpliwa w stosunku do pacjentów. POLECAM.

Naprawdę gorąco polecam ten gabinet. Mój problem to trądzik. Leczę się u doktor Anny Szczeklik-Franek i jestem baaaaaaaardzo zadowolona z efektów. Trądzik zniknął niemal całkowicie już po około dwóch miesiącach leczenia. Dodam tylko, że inna Pani dermatolog nie potrafiła sobie z nim poradzić przez prawie 4 miesiące... W gabinecie panuje bardzo miła i kameralna atmosfera. POLECAM! :)

Bylam ostatnio. Moge z czystym sumieniem polecic. Byla zainteresowana, nie spieszyla sie i przede wszystkim znalazla rozwiazanie, ktore jak na razie dziala-juz widac poprawe, choc od mojej wizyty minal zaledwie tydzien.

Pani doktor niezmiernie miła i profesjonalna. Doskonała w każdym calu nie tylko jako lekarz ale i człowiek. Gorąco polecam!