dr Anna Szewczyk

Pediatra

Pani Doktor wlasnie byla na wizycie u synka. Jestem pod ogromnym wrazeniem kompetencji i checi pomocy.

Wiedza kultura osobista i empatia na najwyźszym poziomie. Absolutnie godna polecenia. Kaźde dziecko traktuje jak własne .posiada wiele uroku osobistego dlatego dzieci uwielbiają Panią Doktor

Żałuje ze pani doktor nie przyjmuje chyba teraz w przychodniach z kontraktem NFZ bo natychmiast bym tam zapisał moje dzieci. Kilka razy miałem okazję korzystać z diagnozy pani doktor i zawsze byłem zarówno zadowolony ze skrupulatności w dociekaniu objawów jaki i przyczyn. Jestem bardzo zadowolony i licze że któraś z pruszkowskich przychodni zainteresują sie i podejmie współpracę z pania doktor.

Oby więcej takich lekarzy. Pani doktor niezwykle kompetentna, patrzy całościowo na pacjenta. Bardzo trafna diagnoza, gdy inni rozłozyli ręce i nie nie wiadomo było, co jest mojejmu dziecku. Polecam i dziękuje.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8