lekarz Anna Szewczyk

Lekarz rodzinny

1,5
1,3
1,3

Chamska, arogancka, nie chce pomóc. Na pomoc pacjentce z zespołem Downa opiekun uzyskuje informację, że niech się cieszy, że w tym wieku jeszcze żyje bo normalnie rzadko do tego wieku dożywają. Dramat. Nie zbadała, nie zdiagnozowała. NIe widzi problemu jeśli osoba nie je , nie pije, straciła na wadze 20 kg. Niemiłe podejście, brak zapoznania sie z badaniami i chęcią pomocy. Trzeba prosić się o skierowania, badania. Ta Pani nie powinna pracować w tym zawodzie a tym bardziej dla pacjentów. Przychodnia Medis Plus już nie ma innych lekarzy.żeby narażać innych na nerwy, stres za nasze pieniądze ? Omijać szerokim łukiem tą Panią

Ta Pani Doktor to jakieś nieporozumie. Niemiła, arogancka. Nie powinna wykonywać zawodu lekarza. Ignoruje problem z jakim zgłosił się pacjent. Bardzo się dziwie, że kierownictwo poradni trzyma takiego lekarza.

Nieuprzejma, arogancka. Gdy zwijałam się w gabinecie z bólu Pani doktor nakrzyczała na mnie, że mam nie przesadzać, bo nic mi nie jest. Kilka godzin później wyglądowałam na sorze- NIE POLECAM NIKOMU

Brak kompetencji nie miła arogancka dzięki tej kobiecie choroba się rozwijała bo według niej jestem zdrowa nie rozumiem dlaczego ta kobieta jeszcze pracuje jako lekarz. Tragedia

Pani dr Szewczyk jest bardzo nieprofesjonalnym lekarzem. Dr nie okazuje pacjentom szacunku i traktuje przedmiotowo.

Nieuprzejma, bez szacunku do pacjenta. Odradzam i już na pewno u tej Pani sie leczyc nie będę. Każdemu odradzam

Tragedia ta pani doktor nie powinna pracować w swoim zawodzie. Z lekami do tyłu sto lat za murzynami, nie uprzejma arogancka - wywyższa się i zachowuje jak nie omylna wyrocznia. Naprawdę więcej by doradził przeciętny weterynarz niż ta nazywająca się panią doktor

tragedia-lepiej leczyć się u znachora ,bez empatii,bez zainteresowania,bez badań,bez..... itd.Głównym celem tej Pani to redukcja kosztów przychodni !

Brak kompetencji, nieuprzejmość, wywyższanie się ponad pacjenta. Tak w kilku słowach można opisać tą Panią - bo trudno nazwać ją lekarzem.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej lekarki. Zupełnie nie zna się na chorobach. Jest ponadto nieuprzejma, traktuje pacjenta z góry. ODRADZAM!!!