lekarz Anna Szpil

Lekarz rodzinny

Bardzo profesjonalna pomoc. Pani Anna jako jedyna podeszła od mojego problemu powaznie. Goraco polecam!

Zdecydowanie nie polecam, Pani doktor wstrzyna niepotrzebne dyskusje na tematy niemedyczne. Raz przyszłam z wysypką nieznanego pochodzenia i zostałam odesłana do domu z jakimiś lekami, ktire nie pomogły. Wróciłam po tygodniu i usłyszałam że to chyba zakaźne skoro mi nie zeszło po tygodniu. Natomiast jeśli chodzi o skierowania na profilaktyczne badania stwierdza ze wystarczy je robić co 3 lata, tak samo jeśli chodzi np. o cytologie. Nie zgadzam się z tym. Wspomnę, że dzięki regularnym corocznym badaniom zostały u mnie wykryte zmiany nowotworowe. Gdybym badała się co 3 lata mogłoby mnie już nie być na tym świecie. Odradzam wizytę u tej Pani.

Najlepsza pani lekarz do jakiej chodziłam. Dokladnie tlumaczy co i jak postępować. Opisuje tez profilaktykę. Polecam !!!

Pani doktor jest moim lekarzem NFZ od dluzszego czasu. Jej podejscie jest ekstremalnie zachowawcze - lekarstwa sa zle a badania specjalistyczne niepotrzebne. Doszlo u mnie do sytuacji ze tylko natychmiastowa i niestety kosztowna procedura mogla mnie postawic na nogi. Mozna bylo zrobic duzo wiecej ze strony lelarza i uniknac mojego cierpienia i wielkiego wydatku.