dr n. med. Anna Szramek-Urbaniak

Endokrynolog, Internista

Bardzo polecam Panią Szramek - Urbaniak. Leczę się u niej od 13 lat i zdecydowanie jest to najbardziej profesjonalny i uprzejmy lekarz, z jakim miałam styczność.

POLECAM, FACHOWIEC NAJWYŻSZEJ KLASY. Leczę się u tej pani od ponad 3 lat,zawsze miła, serdeczna a co naważniejsze wytłumaczy i poświęca pacjentowi naprawdę dużo czasu.

POLECAM, FACHOWIEC NAJWYŻSZEJ KLASY.

Polecam Panią doktor! Kompetentna, uprzejma, poświęca dużo czasu pacjentowi, tłumaczy chorobę i leczenie, kompleksowo podchodzi do problemu, wzbudza zaufanie i polecam ją innym. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim podejściem wspaniałym do pacjenta! Lekarze uczcie się od tej Pani!

Totalne nieporozumienie,zadnego zrozumienia dla pacjenta.kasa ma sie zgadzac

Totalne nieporozumienie,zadnego zrozumienia dla pacjenta.kasa ma sie zgadzac

NIe przyjmie pacjęta nawet jak ma kartotekę ponieważ dawno u lekarza nie był. Tłumaczy się tym że trzeba chodzić do lekarza który pacjęta prowadzi i nie ma dyskusji. Odkąd pamiętam to zawsze można było zmienić lekarza jak się do niego nie ma zaufania. Mimo prywatnej wizyty która kosztuje przecież nie tak mało bo 120zł.nie można się zarejestrować.

chyba najlepszy specjalista endokrynolog w regionie, niestety nie przyjmuje juz nowych pacjentow a i tak na wizyte trzeba czekac ok, 3 miesiące. Koszt wizyty to 80 zl plus 40 zl usg.

Lecząc się u Pani dr człowiek ma wrażenie, że jest pod najlepszą możliwą opieką. Kompetencje niepodważalne. Oprócz tego bardzo miła, kulturalna, spokojna i rzeczowa kobieta.

Wciąż wracam do pani doktor, która ma bardzo dobre podejście do pacjenta i chętnie pomoże monitorując dalszy proces lecenia. pacjent nie jest pozostawiony sam.

Lekarka wyjątkowo kompetentna-superspecjalista o szerokiej wiedzy z zakresu innych dziedzin medycyny, poradzi, pomoże, wesprze, wytłumaczy. Pacjent nigdy nie jest traktowny anonimowo a badania przeprowadzone są skrupulatnie, wszelkie niejasności sama wyjaśnia, tłumaczy mechanizm choroby. Lekarz godny polecenia- niestety nowych pacjentów raczej nie przyjmuje ............ inni specjaliści powinni uczyć się od Pani doktor podejścia do pacjenta, jak do człowieka, którego choroba nie upośledziła umysłowo.

Doskonaly lekarz i czlowiek. Nie wyobrazam sobie lepszego lekarza. Polecam kazdemu choremu.