lekarz Anna Truch

Endokrynolog

Niby uprzejma, niby kompetentna ale przy moich pytaniach zniecierpliwiona.Było miło gdy mówiła swoje ale na pytania odpowiadała zdawkowo i brak jej było czasu

Wysoka kultura osobista, empatia, podejście, profesjonalizm. Takich lekarzy już szuka się ze świecą.

Kompetentna, rzetelna i konkretna Pani Doktor, która słucha pacjenta. Zostaję przy niej na leczenie. Bardzo pozytywnie ocenia i gorąco polecam.

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotakałam. Bardzo mi pomogła

Najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotakałam. Bardzo mi pomogła

Tylko w dr.A.Truch moja nadzieja,tylko Pani dr.potrafi wytłumaczyć mi sens mego życia, potrafi uważnie, spokojnie wysłuchać jak bardzo cierpie z tego powodu a co najważniejsze rozumie i potrafi wczuć się w moje cierpienie.DZięki tak szlachetnej postawie Pani dr.Truch,mam pozytywne nastawienie do mojej choroby,choć wiem że to długie leczenie.POzdrawiam i życze Pani dr. Truch samych sukcesów w pracy zawodowej. H.J.

Właśnie mija rok, jak trafiłam pod opiekę pani doktor Truch. Czuję się u Niej bezpiecznie i mam do Niej zaufanie. Ujęła mnie tym, że sama - a nie nagabywana przez pacjenta - zleca odpowiednie dodatkowe badania (np. próba wątrobowa, badanie na przeciwciała). Bardzo szybko "postawiła mnie na nogi", chociaż wiem, że leczenie jeszcze może długo potrwać. Poza tym lubię wizyty u pani doktor - zawsze jest uśmiech i miłe słowa. Niby nic takiego, a przecież tak bardzo pomaga w chorobie. A.Cichno

Witam! Jestem bardzo zadowolona z tego, że trafiłam do takiego specjalisty. Leczę się u pani Truch od 2000 roku i w porównaniu do innych lekarzy jest rewlacyjna. Zawsze spokojna, cierpliwa i kompetentna

Zawsze spokojna, cierpliwa i kompetentna

za spore pienadze mialo być kompetentnie,już nigdy nie będę słuchał tych co ja polecali, bardzo interesowna

Dla mnie Pani doktor jest super. Wytłumaczy, patrzy w historię, nie działa bezmyślnie i rutynowo. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie.

Bardzo dobra i kompetentna lekarka,która traktuje pacjenta jak człowieka,a nie rzecz.Zawsze miła i uśmiechnięta.