Anna Trzmiel-Bira

Endokrynolog

2,9

Lekarka w przychodni na NFZ przepisuje leki bez zlecenia badań kontrolnych. Wizyta raz na rok, ze skierowaniem na jedno podstawowe badanie mija się z celem. Przepisano mi lek glucophage i wizyta za rok, bez żadnych kontrolnych wyników.(np. Podstawowa insulina i glukoza). Zawsze ponad godzinne opóźnienie. Ponadto zamiast przepisać glucophage XR w mniejszej dawce, zleca w początkowej fazie leczenia łamanie tabletki na pół pomimo, że jest to niedopuszczalne bo jest to lek o przedłużonym uwalnianiu. Bada tylko jeden problem, aby uzyskać pomoc w pozostałych, tzn. Wypadanie włosów, nadmierne owłosienie, problem z androgenami, prawdopodobnie trzeba się umówić na wizytę prywatną. Badania także prywatnie, bo na NFZ lekarka praktycznie nie wypisuje koniecznych wyników. Gdybym nie przyniosła swoich badań na przeciwciała, także nie miałabym ich zleconych. Lekarka potrafi jedynie zwiększać dawkę leków na chybił trafił, bez pochylenia się nad problemem pacjenta. Zmarnowany czas i publiczne pieniądze. Dobrze, ze są inne rozwiązania, niestety już prywatnie.

Ma swoja stronę www.endokrynolog24.pl tam można znalezc gdzie przyjmuje. Wg mnie lekarka w porzadku.

Ja jestem zadowolona z poziomu leczenia przez Panią Trzmiel-Bira. Byłam już u wielu lekarzy i Pani Trzmiel-Bira mi najbardziej odpowiada.

jak widze tylko mi nie pasuje ale ja jestem zdegustowana podejsciem pani doktor i mam wrazenie ze sama te dobre opinie sobie tutaj wypisala

Jeden z niewielu, którym zależy na pacjencie.

Jeden z niewielu, którym zależy na pacjencie.

Polecam tą lekarkę, widać, że jej zależy na pacjencie

Polecam tą lekarkę, widać, że jej zależy na pacjencie

Chciałaby wszystkich pacjentów przyjąć i im pomóc,ale doba ma za mało godzin.

Chciałaby wszystkich pacjentów przyjąć i im pomóc,ale doba ma za mało godzin.

Bardzo przystępna lekarka przyjmuje też w przychodni kosmonautów na NFZ na Wejherowskiej.