dr n. med. Anna Turno-Kręcicka

Okulista, Okulista dziecięcy

Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o wizytę u Pani Doktor. Trochę zbagatelizowała sprawę, z którą przyszłam.

Poszłam do Pani doktor, bo coraz gorzej widziałam. Choruję od 7 roku życia na barwnikowy zanik siatkówki. Za cenę wizyty dowiedziałam się, że nic się nie da, nie było sensu mnie leczyć za dziecka. W wieku 7 lat straciłam wzrok do tego stopnia, że miałam przed oczami tylko rozmazane barwne plamy. Kuracja trentalem w Katowicach przywróciła mi wzrok w takim stopniu, że skończyłam normalną szkołę, studia, jednak dla Pani doktor jak to ona mówiłaq to była kwestia psychiki. Poleciałam więc do Odessy z RP. Mimo, ze badano mnie na prymitywnym jak dla naszej okulistyki sprzęcie, to za 400zł przeganiali mnie po Instytucie 2 dni od 8-16 (nie stojąc w kolejkach) Powiedziano mi, że będę zdrowa. Dano mi leki tzw grasicę, która pomaga. Oprócz tego w marcu jadę tam na 10 dni na 2 zabiegi. Jednym z nich ma być jonoforeza, drugiego nie potrafię przetłumaczyć. Swoja opinią chciałam Pani doktor podziękować za to, że się nie da, ze nie ma sensu, a ja mam życie tylko jedno, chcę mieć rodzinę i chcę być szczęsliwa. Dzięki Odessie będę - dzięki Pani doktor nie!!!! Dziękuje, że zapłaciłam za wizytę, która nie trwała nawet 5 min.!!!!

Jestem zaskoczona i zachwycona podejściem pani doktor do pacjenta.Mało jest w naszym kraju lekarzy którzy na fundusz mają takie podejście ,wytłumaczą wszystko spokojnie,poświęcaja tyle czasu. Do końca życia będę wdzięczna pani doktor za to co dla mnie zrobiła,za to że dała mi taką szansę.

Brak słów zachwytu, podejście indywidualne, wspaniały człowiek, kompetentny oddany swojej pracy lekarz, większość lekarzy powinno brać z doktor Turno przykład

Lekarz z bardzo wąską specjalizacją - jak pani doktor określiła, "od zakażeń". Ja, z moją siatkówką zostałem odesłany z kwitkiem.

Bardzo dobry lekarz rzeczowo i kompetentnie wytlumaczyla wszystko co bylo zwiazane z operacja jakie sa szanse na powodzenie jakie nie .Podtrzymywala na duchu bardzo mila i sympatyczna osoba POLECAM Zielona Góra

Zielona Góra

Juz na wstępie, od Pani rejestrujacej dowiedziałam się ze Pani dr niechętnie przyjmuje małe dzieci prywatnie gdyż nie posiada odpowiedniego sprzętu. W ten miły sposób dano mi do zrozumienia ze nie otrzymam pomocy dla rocznego maluszka :-( Zatroskana Mama

Zatroskana Mama

Pani doktor jest wspaniałym specjalistą. Zajmuje się pacjentem, poświęca dużo uwagi i przede wszystkim rozmawia o chorobie. Niczego nie ukrywa i proponuje najnowocześniejsze leczenie. poza tym jest lekarzem na którego się nie czeka i zawsze ma czas, co w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane.

Dr Turno to najwspanialszy lekarz, jakiego dotąd spotkałam (a leczę sie na oczy już ponad 23 lata). Jest niezwykle kompetentna. Poza tym, co ważne, ma bardzo dużo ciepła i cierpliwości dla pacjentów. Zawsze uśmiechnięta i gotowa nieść pomoc innym. Dzięki tej Pani Doktor wierzę, że wszystko będzie dobrze!!!! Polecam wszystkim z całego serca.

WSPANIAŁY SPECJALISTA, pozostaje tylko POLECIĆ

WSPANIAŁY SPECJALISTA, pozostaje tylko POLECIĆ