Pani Ania to osoba, którą z czystym sumieniem można polecić pacjentom. Miałam duże i odczuwalne problemy ze zdrowiem, z którymi nie mogłam sobie poradzić od dłuższego czasu . Pani Mgr dzięki swojej wiedzy i właściwemu podejściu przywróciła mi dobre samopoczucie . Zabiegi okazały się trafione i bardzo skuteczne , szybko przyniosły efekt. Dodam,ze efekt rehabilitacji utrzymuje się długi czas i nie wymaga powtórzenia. Serdecznie dziękuje Pani Ani za przywrócenie dobrego samopoczucia i wyeliminowanie problemu .

Chciała bym polecić wszystkim p.Annę Tutak- Walas. Chodziłam od lekarza do lekarza z bólem barku.Każdy zapisywał podwieszki, jakieś elektryczne zabiegi. Aż dostałam tel do p. Ani. Pani Ania ze mną porozmawiała zbadała i prowadziła ze mną terapie 1,5 godziny dziennie. Każdego dnia była bardzo duża różnica w ruchach ręką. Po 10 dniach bark jest tak sprawny jak drugi.Polecam wszystkim tak młodą i zaangażowana w leczenie fizjoterapeutkę.Skarbnica wiedzy.

Pani mgr Anna Tutak jest z całą pewnością profesjonalistką w każdym calu – kulturalna, bezpretensjonalna, konkretna, kompetentna i sumienna; łatwo nawiązuje kontakt i wyczerpująco informuje o prowadzonej rehabilitacji. Jest uprzejma i bardzo sympatyczna. Jej fachowa opieka, ogromne zaangażowanie, a także troskliwość i optymizm sprawiły, iż dziś mogę normalnie uczestniczyć w życiu zawodowym. W Jej działaniach widać wielką pasję, szacunek oraz życzliwość w podejściu do pacjenta. Uważam, że jest wspaniałym wzorem do naśladowania dla innych fizjoterapeutów. Swoim oddaniem dla pacjentów przywraca wiarę w dobro człowieka.