lekarz Anna Wachowiak

Zdecydowanie polecam - Bardzo dobry Pediatra, oddany swojej pracy, dla którego zdrowie dziecka jest na pierwszym miejscu.

Wspaniały Pediatra. Niesamowite ciepło i oddanie dzieciom! Zawsze stawia prawidłowa diagnozę. Zawsze bardzo dokładnie omawia z rodzicem kwestię zdrowotną dziecka. Wiadomo, że chore dziecko może zdezorganizować życie całej rodzinie, więc Pani doktor potrafi nie tylko leczyć, ale wspierać rodziców chorego dziecka, za co jestem OGROMNIE WDZIĘCZNA!!! Szczerze polecam wszystkim rodzicom konsultację z Panią doktor.