1,9
1,3
1,5
1,2
1,2

Jest lekarzem bardzo nieuprzejmym i zle podchodzacym do wykonywania swojej specjalizacji

Poleciłbym tej pani doktor wizytę u psychiatry. Robi z siebie lachona a to podupadła baba. O leczeniu dzieci wie tyle co ja czyli nic.

Witam. Zgadzam się z opniami które przeczytałam wcześniej na temat pani doktor, byliśmy z dzieckiem na dwóch wizytach i daliśmy sobie spokój. Pani jest bardzo nie przyjemna, nie dostepna i nie miła!!!! stanowczo nie polecem!!!!!

Dwanaście lat temu kilka razy byłam u tej pani z synem, po każdej z wizyt wychodziłam chora i zdruzgotana. Nie rozmawia z rodzicami, nie tłumaczy ewentualnych problemów rozwojowych.Nie dostrzega w dziecku nic dobrego, pomijam fakt,że jej diagnozy zupełnie się nie sprawdziły. Pierwszy raz przeczytałam opinie o tej pani,nic mnie nie zdziwiło, wszystko to co piszą inni pacjenci to prawda. Odradzam wizyty u tego lekarza.

Tego lekarza nie polecam nikomu,czy to prywatnie czy w przychodni.(........)

Tego lekarza nie polecam nikomu,czy to prywatnie czy w przychodni.(........)

Pani doktor jest osobą bardzo niemiłą i niesympatyczną. Pracując dla NFZ robi to charytatywnie? Nie dostaję za to pieniędzy? Wyraźnie dała mi do zrozumienia, żebym przyszłą z dzieckiem prywatnie. Odradzam spotkań z ta Panią.

Zdecydowanie nie polecam tej poradni.Badania w przypadku mojego dziecka nie było właściwie zadnego.Pani doktor spojrzała tylko na syna i na tym badanie się zakończyło.Co miesiąc były inne leki,bez wykonania jakichkolwiek specjalistycznych badań.Czekając w poczekalni pani doktor wyprosiła matkę z dzieckiem z porażeniem mózgowym,gdyż chłopiec zbyt głośno jej zdaniem się zachowywał.Matka wzięła tego chłopca na ręce i wyszła.(chłopak ten nie mówił i nie chodził,miał 16,17 lat.)W jej gabinecie grało radio i to pani doktor jakos nie przeszkadzało.Niestety tacy ludzie leczą nasze dzieci,więcej do tej poradni nie poszłam.

Pani doktor jest bardzo nie przyjemna,określam delikatnie.Badanie odbywa sie bardzo szybko i trzeba samemu sie spytać jaki jest poziom rozwoju dziecka.Nie nawiązuje kontaktu z dzieckiem.Położyła na pleckach,potem zaraz na brzuszek i nie czekając na odruchy dziecka wystawiła diagnozę.Ja jestem bardzo niezadowolona z wizyt.Odradzam chodzenie do tej poradni!!!!!!!! Jestem na duże NIE dla tej osoby!!!!!!!!!!

Jestem na duże NIE dla tej osoby!!!!!!!!!!