lek. med. Anna Wakarow

Laryngolog, Foniatra, Audiolog

Dusza nie człowiek bardzo pomocna, miła i bardzo sympatyczna. Pani Doktor wyleczyła moja córkę z nawracających zapaleń uszu dzięki Pani doktor uniknęliśmy drenażu mimo że wcześniej trzech lekarzy nam mówiło że to nieuniknione, a jednak daliśmy radę Polecam

Wspaniały lekarz! Pani doktor trafnie i szybko diagnozuje chorobę, wskazuje najlepszą drogę jej wyleczenia, zarówno u dorosłych pacjentów jak i dzieci. Ma kilka specjalizacji dzięki czemu kompleksowo zajmuje się leczeniem pacjentów z problemami laryngologicznymi. Dziękujemy Pani doktor!

U dr Wakarow byłem z 4-letnim synem i problemem z migdałem. Doktor ma dobre podejscie do dzieci, rodzicom nie szczędzi tlumaczeń, potrafi trafnie zdiagnozować i leczyć wiec oceniam na 5.

Bardzo polecam! Kompleksowe podejście do pacjenta i bardzo dokładna diagnostyka. Pani doktor kompetentna, ciepła i przesympatyczna! Wspaniałe podejście do dziecka! Serdecznie dziękujemy😊

Zdecydowanie polecam. Byłam i z dzieckiem, z trzecim migdałem, jak również ze sobą. Wszystkie diagnozy trafione, choroby wyleczone, przede wszystkim bardzo dokładna diagnostyka i miłe, spokojne podejście do dziecka.