dr Anna Walaszkowska-Czyż

Onkolog

O stycznia 2012 roku jestem pacjentką Pani dr Anny Walaszkowskiej-Czyż w ECZ Otwock. Moje schorzenie to rak jajnika z przerzutem do jamy otrzewnej. Pomimo, że na początku leczenia stan zaawansowania był bardzo znaczny Pani dr po wnikliwej analizie badań lekarskich włącznie z badaniami genetycznymi dobrała mi taka chemię. że proces nowotworowy uległ wyhamowaniu a moje samopoczucie jest dobre. Od mojego pierwszego kontaktu byłam traktowana bardzo dobrze, Pani dr wykazuje dużo empatii, potrafi słuchać i podnosi na duchu w chwilach zwątpienia. Jestem bardzo wdzięczna i z całego serca dziękuję za tak dobrą opiekę.
Pani dr z okazji Pani imienin 26 lipca życzę dużo zdrowia, uśmiechu oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.
Z wyrazami szacunku Hania Grajewska

Kontakt z panią doktor to prawdziwa przyjemność.To nie lekarz-służbista a lekarz-przyjaciel,który służy pomocą nie tylko w gabinecie w godzinach pracy ale także poza nim.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Otwock Wielki"?

Optimum Medica
Broniewskiego 3