dr n. med. Anna Wegner

3,7
3,6
3,6
3,4

Dr. Wegner to świetny specjalista i bardzo dobry lekarz. Miałem problem z zatkanym uchem - ucho pływaka. Pomimo teoretycznie błahej dolegliwości Pani Doktor z pełną troską podeszła do problemu. Już podczas pierwszej wizyty rozwiązała problem i jednocześnie zbadała drugie ucho gdzie problem zapewne pojawiłby się za chwilę. Po zapisaniu miejscowego antybiotyku problem ustąpił całkowicie. Po 5 dniach wizyta kontrolna i potwierdzenie, że wszystko wróciło do normy. Serdecznie polecam Panią Doktor - lekarz "starego pokolenia" w jak najlepszym tego słowa znaczeniu, czyli dużo empatii, zrozumienia, dociekliwości.

Jedna z niewielu lekarzy którzy potrafią okazać daleko idące zaangażowanie w zdiagnozowaniu choroby. Dostałem wyczerpujące informacje co i jak robić, przez cały czas miałem poczucie bycia zaopiekowanym.

Pani Doktor całkowicie nie empatyczna. Pacjenta traktuje jak typową pracę, którą należy "odklepać". Przybyłem z guzem szczęki, zwlekała około 2 miesięcy na jakiekolwiek działanie. Po konsultacjach z profesorem stwierdzono iż jest już za późno na zabieg i ODDELEGOWANO na chemie! Z polecenia znajomych w ostateczności skierowaliśmy się do WOJSKOWEGO SZPITALA KLINICZNEGO we Wrocławiu. Lekarze, obsługa, podejście do pacjenta wzorowe!!! na pierwszej wizycie w poradni wysłano na badania i od razu podjęli działania, z całego serca polecam szczególnie - dr. Krzysztof Pakulski - po prostu człowiek, wyrozumiały, miły od pierwszego słowa widać różnicę. Szczerze polecam Wrocław i Wojskowy Szpital Kliniczny przy ul. Weigla 5. Zastanówcie się by na was nie było już za późno. TYLKO WROCŁAW!

Pani doktor Wegner jest kompetentnym lekarzem. Bardzo mi pomogła w leczeniu i stresie szpitalnym. Jestem pod stałą kontrolą w "naprawdę dobrych rękach". Szczerze polecam.

pani Doktor podchodzi fachowo do kazdego pacjenta,tlumaczy cierpliwie wyjasnia przyczyny choroby stara sie pomoc pacjentowi jak najlepiej. jesli to konieczne sama wykonuje badania pomocnicze majace okreslic stadium choroby.bardzo polecam wiyte u p.doktor

Ja nie mam dobrego zdania o Pani doktor, na wizycie zainteresowana wszystkim ale nie pacjentem, nie poświęca mu uwagi, pyta o coś a potem zamiast słuchać rozmawia z równie niemiłą albo jeszcze gorszą pielęgniarką. Więcej szacunku dla chorych i odrobina empatii przydałaby się Paniom w tym zawodzie.

Pani doktor pracuje również w WCO.Całkowicie oddana pacjentom,bardzo zaangażowana,życzliwa.Wzbudza zaufanie w trudnych chwilach.Ja bardzo dziękuję i gorąco Panią Dr polecam

Bardzo miła,dostepna osoba i przede wszystkim słucha,nie zbywa pacjeta i naprawdę stara się pomóc.Pracuje także w szpitalu w Poznaniu na Garbarach.

Bardzo niemiła, nie wzbudza zaufania, na wizycie w prywatnym gabinecie bardziej była zainteresowana swoim telefonem i rozmową ze swoim synem niż postawieniem diagnozy.