dr n. med. Anna Wegner

Laryngolog

Lekarz z powołania !. Pani doktor bardzo rzetelnie mnie zbadała , objawy miałam bardzo nietypowe,a Pani doktor idealnie trafiła z diagnozą, choć poprzedni lekarze nie potrafili znaleźć prawdziwej przyczyny moich dolegliwości. Jestem bardzo wdzięczna P.doktor! Bardzo polecam!.

Bardzo polecam!.

Pani doktor przyjęła mnie w ramach współpracy z firma LUX MED,dodam ze była to konsultacja telefoniczna (niestety nie było dostępnych wizyt u lekarza laryngologa stacjonarnie ,więc otrzymałam w formie elektronicznej zgodę od firmy aby odbyć wizytę prywatnie u dowolnego laryngologa). Udałam się do jednego z najlepszych laryngologów mieście(a dodam ze mieszkam pod Szczecinem).Na wizycie przedstawiłam lekarzowi zdjęcie pantomograficzne zatok z których jasno wynikało ze zatoki nie sa drożne, najprawdopodniej zalega w nich jakaś wydzielina,niestety pantomogram nie przedstawia całych zatok wiec laryngolog wystawił mi opinie ze niezbędne jest wykonanie Tomografii Komputerowej zatok aby moc podjąć właściwe leczenie. Umieściłam na moim koncie pacjenta zdjęcie powyższego orzeczenia i czekałam na telefon od Pani doktor. Pani doktor zadzwoniła do mnie o umówionej godzinie tak wiec jeśli chodzi o punktualność nie można jej nic zarzucić. Po paru minutach rozmowy kiedy wyjaśniłam jej sytuacje i poinformowałam ze w dniu dzisiejszym byłam na wizycie u laryngologa i wystawiono mi opinie ze niezbędne jest wykonanie TK zatok i ze proszę ja aby w ramach mojego pakietu jaki posiadam w firmie LUX Med wystawiła mi takie skierowanie,usłyszałam ze pomimo ze dzisiaj byłam u laryngologa to Pani doktor nie wystawi mi takiego skierowania chyba ze mnie zbada.Powiedzialam jej ze jest to niemożliwe bo ja mieszkam w miejscowości Buk w województwie Zachodniopomorskim a ona przyjmuje w Wielkopolskim.Pani doktor odpowiedziała ze „myślała ze to Buk ale blisko Poznania” -jak dla mnie nie wiem co to ma do rzeczy,skoro tego samego dnia otrzymuje opinie ze niezbędny jest TK od innego laryngologa,który po stokroć przewyższa swoim doświadczeniem zawodowym i wiedzą nie jednego lekarza,to nie wiem jakim prawem ta Pani zaczyna wymyślać utrudnienia i chce abym odbywała kolejne wizyty u lekarzy,tracąc czas który można by było przeznaczyć już na leczenie…. Dodam ze moje objawy z którymi mecze się od wielu miesięcy a od 3 tygodni sa bardzo zaostrzone ewidentne wskazują na problem z zatokami. Skontaktowałam się z infolinia LUX Med z zapytaniem jakim prawem ta lekarka odmawia mi dalszej diagnozy skoro w pakiecie za jaki co miesiąc płace nie małą kwotę mam jak najbardziej zapewniony dostęp do takich badań jak Tomograf czy Rezonans.Pani z LUX MEDU przeprosiła mnie i zapewniła ze rzeczywiście jest to sytuacja która nie powinna mieć miejsca,usłyszałam ze jak najbardziej mogę złożyć skargę jeśli jestem z usługi nie zadowolona,co oczywiście zrobiłam.Tak wiec w mojej opinie Pani doktor Wegner to bardzo kiepski lekarz, jej zachowanie było niedorzeczne i absurdalne. Jest to osoba której nie zależy na prawidłowym leczeniu pacjentów a tylko na tym aby „nabić”sobie jak największa liczę pacjentów,za czym oczywiście stoją pieniądze.

Do pani dr Wegner trafiłem na wizytę z polecenia z Kołobrzegu. Miałem podejrzenie choroby onkologicznej. Zostałem bardzo dobrze przyjęty zbadany i przekierowany na dalsze badania.Nawet jak Pani Doktor była na urlopie cały czas był kontakt esemesowy ,bądz telefoniczny. Jestem bardzo wdzięczny za zaangażowanie i troskę. Nieczęsto spotyka się tak kompetentnych lekarzy jak Pani Ania. WIELKI SZACUNEK !!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor bardzo dużo wytłumaczyła, dobrze zbadała i poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam. Poszłam akurat z problemem podejrzenia bezdechu sennego. Dostałam skierowanie na badania polisomnograficzne i jeszcze z poleceniem szpitala, który ma krótsze terminy. Oby więcej takich lekarzy :)

Dr. Wegner to świetny specjalista i bardzo dobry lekarz. Miałem problem z zatkanym uchem - ucho pływaka. Pomimo teoretycznie błahej dolegliwości Pani Doktor z pełną troską podeszła do problemu. Już podczas pierwszej wizyty rozwiązała problem i jednocześnie zbadała drugie ucho gdzie problem zapewne pojawiłby się za chwilę. Po zapisaniu miejscowego antybiotyku problem ustąpił całkowicie. Po 5 dniach wizyta kontrolna i potwierdzenie, że wszystko wróciło do normy. Serdecznie polecam Panią Doktor - lekarz "starego pokolenia" w jak najlepszym tego słowa znaczeniu, czyli dużo empatii, zrozumienia, dociekliwości.

Jedna z niewielu lekarzy którzy potrafią okazać daleko idące zaangażowanie w zdiagnozowaniu choroby. Dostałem wyczerpujące informacje co i jak robić, przez cały czas miałem poczucie bycia zaopiekowanym.

Pani Doktor całkowicie nie empatyczna. Pacjenta traktuje jak typową pracę, którą należy "odklepać". Przybyłem z guzem szczęki, zwlekała około 2 miesięcy na jakiekolwiek działanie. Po konsultacjach z profesorem stwierdzono iż jest już za późno na zabieg i ODDELEGOWANO na chemie! Z polecenia znajomych w ostateczności skierowaliśmy się do WOJSKOWEGO SZPITALA KLINICZNEGO we Wrocławiu. Lekarze, obsługa, podejście do pacjenta wzorowe!!! na pierwszej wizycie w poradni wysłano na badania i od razu podjęli działania, z całego serca polecam szczególnie - dr. Krzysztof Pakulski - po prostu człowiek, wyrozumiały, miły od pierwszego słowa widać różnicę. Szczerze polecam Wrocław i Wojskowy Szpital Kliniczny przy ul. Weigla 5. Zastanówcie się by na was nie było już za późno. TYLKO WROCŁAW!

Pani doktor Wegner jest kompetentnym lekarzem. Bardzo mi pomogła w leczeniu i stresie szpitalnym. Jestem pod stałą kontrolą w "naprawdę dobrych rękach". Szczerze polecam.

Ja nie mam dobrego zdania o Pani doktor, na wizycie zainteresowana wszystkim ale nie pacjentem, nie poświęca mu uwagi, pyta o coś a potem zamiast słuchać rozmawia z równie niemiłą albo jeszcze gorszą pielęgniarką. Więcej szacunku dla chorych i odrobina empatii przydałaby się Paniom w tym zawodzie.