lekarz Anna Węgrzyn

Obecnie pani doktor przyjmuje w Ameryce ( koło olsztynka ) na odziale rechabilitacyjno alergologicznym badała moje dziecko zleciła mu wszystkie badania swiata i faktycznie jest świetnym lekarzem

Chyba najlepszy pediatra w Olsztynie.Pierwszy kontakt SOR Olsztyn. Od tamtego czasu(około 3lat)tylko i wyłącznie dr Węgrzyn.

Pani Doktor już nie raz ratowała nas z opresji chorobowych naszej córki, która w tej chwili ma 10 lat. Jest fantastycznym lekarzem z dużą wiedzą, doświadczeniem i sympatycznym człowiekiem, który poświęca pacjentowi tyle czasu, ile wymaga. Bada bardzo dokładnie dziecko, wypytuje rodziców,a potem szczegółowo tłumaczy leczenie i samą chorobę. Osobiście mam do niej ogromne zaufanie,gdy tylko pojawiają się wątpliwości odnośnie leczenia naszej córki u lekarza pierwszego kontaktu, zawsze korzystamy z usług Pani Doktor. Jest to osoba, którą szczerze można polecić, a w sytuacjach kryzysowych, jest naszą deską ratunku i wiem, że mogę jej diagnozom zaufać, skoro jak do tej pory, nigdy się nie pomyliła :)

Dr Anna Węgrzyn w sposób rzetelny i fachowy podjęła się opieki lekarskiej moich dzieci. Pani doktor w pełni oddaje się swojej pracy i opiece nad chorymi dziećmi

Pani Doktor Anna Węgrzyn przyjmowała mojego syna na oddział SOR Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, badanie przebiegało sprawnie ale dokładnie, udzieliła mi wszelkich potrzebnych informacji, zleciła badania które wykonali lekarze już z oddziału na którym później się znależliśmy- polecam jako dobrego lekarza