lekarz Anna Wiczyńska-Zając

3,5
3,5
3,2

Cudowna dr, zawsze pomocna, mam do niej 100% zaufanie. Posiada ogromna wiedzę i potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć. Pozdrawiam Wieloletnia pacjentka Kamila Sz.

Pozdrawiam
Wieloletnia pacjentka
Kamila Sz.

Super Pani Doktor. Bardzo polecam :) Uprzejma i naprawdę bardzo angażuje się w to co robi. Ogromna wiedza i duże zainteresowanie pacjentem.

Super Pani Doktor. Bardzo polecam :)

Polecam każdemu . Prowadzę ciążę u Pani Dr. Mam do niej ogromne zaufanie. Kompetentna i profesjonalna, jest bardzo zaangażowana i empatyczna.

Byłam u Pani doktor raz, na wizycie kontrolnej. Odmówiła mi wystawienia skierowania na usg tłumacząc że zbadała mnie i nie widzi potrzeby, bo wszystko ok. 3 miesiące później po skierowaniu od innego lekarza na usg okazało się że mam bardzo dużaą torbieli jajnika i mam ją już od dłuższego czasu. Nie polecam Pani doktor. Pewnie i tak wykrycie tego wcześniej nie zmieniło dalszego leczenia ale raz na rok usg od ginekologa to nie jest chyba jakaś wielka łaska

Lekarz bardzo nieprzyjemna, przewraca oczami gdy zadaje się jej pytanie, nie tłumaczy co i jak mimo, że to prowadzenie ciąży, wiecznie pretensjonalny ton. Od czasu do czasu się uśmiechnie po czym chyba z premedytacją sprawia, że czujesz się jak głupia. Nie polecam!!! Mimo, że dawałam szanse, bo w końcu każdy może mieć zły dzień. Ale niestety ta Pani po prostu taka jest. Zazdroszczę tym, dla których jest miła i sympatyczna.

Nie polecam wizyt w ciąży u Pani Doktor. Zbagatelizowanie wyników badań. Olewczy stosunek do pacjenta. Osobiście nie polecam mimo, że słyszalam dużo dobrego.