Uważam, że doktor Wilczyńska to znakomity lekarz, z dużą wiedzą, świetnym podejściem do pacjentki, wykonująca swój zawód z ogromną pasją i zaangażowaniem. Będąc pacjentką -doktor z anielską cierpliwością wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości, bardzo rzeczowo, dokładnie, w przystępny sposób, dbając przy tym o przyjazną atmosferę podczas wizyty. Z gabinetu wyszłam bardzo zadowolona, mając pewność, że jestem pod opieką świetnego lekarza. Komfort psychiczny po takiej wizycie - bezcenny. Profesjonalizm, doświadczenie i ogromna troska o pacjentkę. Naprawdę świetny specjalista.

W 100% polecam panią doktor. Byłam na pierwszej wizycie i już pozostanę pod pani doktor opieką. Byłam u wielu lekarzy, których nawet nie ma co porównywać do pani doktor, poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, dokładnie zbadała, dała skierowania na badania żeby wszystko zacząć od podstaw a nie tak jak inni lekarze którzy przepisywali mi tabletki w ciemno. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Jestem bardzo mile zaskoczona i zadowolona. Dobrze że istnieją jeszcze tacy lekarze

Polecam bardzo z czystego serca tą panią dr. Naprawdę bardzo dobry lekarz ginekolog. Indywidualne podejście do pacjentki, pełen profesjonalizm. Sympatyczna, wyrozumiała, umiejąca słuchać co na te czasy to rzadkość. Diagnozy są zawsze trafione.jak i dobrane leki. Jak bym miała wybierać lekarza to tylko panią doktor Wilczyńską .POLECAM SZCZERZE!

Doktor jest fantastycznym lekarzem. Solidna ,fachowa wiedza, którą potrafi cierpliwie przekazać pacjentom. Do tego nie schodzący z twarzy uśmiech. Ludzka, przyjaźnie nastawiona do ludzi, profesjonalna, delikatna, kontaktowa i ekspresowa. Nie wyobrażam sobie odwiedzać innego ginekologa.

czuję się bezpieczna pod opieką lek. Wilczyńskiej ;) dobrze rozumie potrzeby kobiet, ma wyczucie, takt i profesjonalizm.

Badanie było profesjonalne. Wyczerpująco odpowiadała na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam.