lekarz Anna Wilczyńska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Świetna lekarka. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, bada bezboleśnie, jest profesjonalna. Polecam

Poznałam Panią Doktor w trakcie pierwszego porodu. Przyszła na nocną zmianę. Nie znała mnie wcześniej. Po wielu godzinach, zmęczeniu, mocnych skurczach i braku postępu w I fazie porodu, zajęła się mną i przyjściem mojej córki na świat nie tylko jako lekarz, ale jako kobieta. Otrzymałam dużo troski, empatii, ciepła, dobrych słów i spokoju, które najwidoczniej były bardzo potrzebne, bo nagle poród zaczął postępować. Nikt tak się mną nie zajął ani wcześniej ani pózniej. Podczas drugiej ciąży, po kilku ładnych latach nie miałam najmniejszych wątpliwości, przy wyborze ginekologa do jej prowadzenia ...

Podczas drugiej ciąży, po kilku ładnych latach nie miałam najmniejszych wątpliwości, przy wyborze ginekologa do jej prowadzenia 👌

czuję się bezpieczna pod opieką lek. Wilczyńskiej ;) dobrze rozumie potrzeby kobiet, ma wyczucie, takt i profesjonalizm.

Badanie było profesjonalne. Wyczerpująco odpowiadała na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam.

Uważam, że doktor Wilczyńska to znakomity lekarz, z dużą wiedzą, świetnym podejściem do pacjentki, wykonująca swój zawód z ogromną pasją i zaangażowaniem. Będąc pacjentką -doktor z anielską cierpliwością wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości, bardzo rzeczowo, dokładnie, w przystępny sposób, dbając przy tym o przyjazną atmosferę podczas wizyty. Z gabinetu wyszłam bardzo zadowolona, mając pewność, że jestem pod opieką świetnego lekarza. Komfort psychiczny po takiej wizycie - bezcenny. Profesjonalizm, doświadczenie i ogromna troska o pacjentkę. Naprawdę świetny specjalista.

Polecam bardzo z czystego serca tą panią dr. Naprawdę bardzo dobry lekarz ginekolog. Indywidualne podejście do pacjentki, pełen profesjonalizm. Sympatyczna, wyrozumiała, umiejąca słuchać co na te czasy to rzadkość. Diagnozy są zawsze trafione.jak i dobrane leki. Jak bym miała wybierać lekarza to tylko panią doktor Wilczyńską .POLECAM SZCZERZE!

Doktor jest fantastycznym lekarzem. Solidna ,fachowa wiedza, którą potrafi cierpliwie przekazać pacjentom. Do tego nie schodzący z twarzy uśmiech. Ludzka, przyjaźnie nastawiona do ludzi, profesjonalna, delikatna, kontaktowa i ekspresowa. Nie wyobrażam sobie odwiedzać innego ginekologa.

W 100% polecam panią doktor. Byłam na pierwszej wizycie i już pozostanę pod pani doktor opieką. Byłam u wielu lekarzy, których nawet nie ma co porównywać do pani doktor, poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, dokładnie zbadała, dała skierowania na badania żeby wszystko zacząć od podstaw a nie tak jak inni lekarze którzy przepisywali mi tabletki w ciemno. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Jestem bardzo mile zaskoczona i zadowolona. Dobrze że istnieją jeszcze tacy lekarze