Anna Winkowska

Polecam Panią doktor. Dostałam namiary od znajomej i jeżdżę z Poznania do Dąbrówki - warto! Bardzo miła, kompetentna pani doktor która ma podejście do dzieci i do dorosłych ;) Poleciłam znajomym i również są zadowoleni.

Polecam gabinet pani Anny Winkowskiej. Jestem stałą pacjentką - jest zawsze dostępna, wyrozumiała. Wyjaśnia process leczenia, szuka najlepszych rozwiązań. Jest życzliwa dla pacjenta, wycenia usługi rzetelnie. Widać, że pani doctor lubi swoja pracę i ludzi.

Polecam gabinet pani Anny Winkowskiej.

Leczymy się (ja, moja rodzinka i paru znajomych z pracy)u pani dr już parę ładnych lat i nie zawiodła nas nigdy.Jak jest potrzeba to zawsze przyjmie,ostatnio nawet późnym wieczorem,bezboleśnie znieczula(bez tego nie otwieram paszczy;)), wszystko dokładnie wytłumaczy i starannie wyleczy.Jesteśmy zadowoleni i polecamy dalej z czystym sumieniem :)

Pani Ania jest wspaniałym lekarzem. Leczę się u niej w Medicover i jest to najlepszy lekarz stomatolog z jakim się spotkałam. Bardzo miła, tworzy wspaniałą atmosferę, a przy tym do pracy podchodzi z zaangażowaniem i precyzją. Polecam!!

Bardzo polecam. Profesjonalnie, z bardzo życzliwym podejściem. Jeśli ktoś ma dentofobię, to tutaj można się z niej wyleczyć.

Miła, sympatyczna i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Byłem u kilku dentystów, ale u Pani Ani jest najlepiej.

Polecam... W pełni profesjonalne i kompleksowe podejście to leczenia. Nieprzeciętna uprzejmość i uczciwość wzbudza zaufanie.

Dawno nie spotkałam tak miłego lekarza szczególnie w tym fachu. Potrafi przełamać barierę między spanikowanym pacjentem a stomatologiem. Bardzo uprzejma, uśmiechnięta, azwsze tłumaczy co robi. Kompetenta, rzetelna, polecam w 100%

Bardzo dobry stomatolog. Świetne podejście do dzieci!

Bardzo dobry stomatolog. Świetne podejście do dzieci!

Pani doktor jest rewelacyjny, najlepszy stomatolog w Poznaniu. Zawsze z uśmiechem do pacjentów, bezpoleśnie i każdemu potrafi pomóc. Serdecznie polecam:)

Pani doktor jest rewelacyjny, najlepszy stomatolog w Poznaniu.
Zawsze z uśmiechem do pacjentów, bezpoleśnie i każdemu potrafi pomóc.
Serdecznie polecam:)