lekarz Anna Winowska

Internista, Kardiolog

Nie polecam tej lekarki. Większość wizyty upłynęła w nie miłej atmosferze oskarżeń pod zarzutem jej byłego męża. Dlaczego ja miałem tego wysłuchiwać? Przecież przyszedłem z ważnym dla mojego zdrowia problemem kardiologicznym, a nie po to żeby słuchać zarzutów pod adresem jakiegoś faceta. To było nieprofesjonalne.

Wspaniała osoba, zainteresowana pacjentem, inteligentna, pomocna, życiowa i konkretna. Polecam serdecznie!

Życzliwe i wyrozumiałe podejście do pacjenta. Bardzo rzetelnie bada i zbiera wywiad na temat całego stanu zdrowia. Stara się znaleźć optymalne leczenie, dokładnie zapoznać chorego z zaleceniami. Poświęca tyle czasu, ile jest potrzebne. Podchodzi do dolegliwości indywidualnie. Lekarz z powołania. Ze wszech miar godna polecenia, mądra i bardzo sympatyczna Pani Doktor. Oby jak najwięcej takich lekarzy!

Świetny lekarz z powołania.Serdeczna,nawiazująca serdeczne stosunki ze swoimi pacjentami.Poświęca dużo czasu na rozmowę i wywiad ,który pomaga postawić prawidłową diagnozę

Bardzo miła i sympatyczna w kontakcie osobistym, bardzo dokładna w tym co robi, zleca bezproblemowo wszystkie niezbędne badania. Oddana pacjentom.