dr Anna Wiśniewska

Lekarz rodzinny

Cudowna Pani lekarz . Pracowita ,kompetentna miła , nigdy gdy potrzebna jest pomoc lekarska nie odmówi jej , a wręcz całym sercem pomaga . Dzięki pomocy Pani doktor moja żona mniej cierpi . DZIĘKUJĘ !!!

Pani Doktor pełna poświęcenia i rzetelności. Empatia do pacjenta. Lekarz z powołania!!!Mam wielu znajomych , którzy są leczeni prze Panią Doktor , oni też mają bardzo podobne zdanie na zaangażowanie i kompetencje Pani Ani Wiśniewskiej.

Bardzo dobra lekarka kompetentna i miła.Oby wszyscy lekarze mieli takie podejście jak Pani Doktor.Serdecznie polecam wszystkim pacjentom tak wspaniałego lekarza.

Pani Doktor.Serdecznie polecam wszystkim pacjentom tak wspaniałego lekarza.

Bardzo miła, sympatyczna, potrafi słuchać pacjenta, tłumaczy w prosty sposób, doradza. Godna polecenia

Przeniosłam się do P. dr Wiśniewskiej od innego dr rodzinnego (kierownika przychodni). Pani doktor skierowała mnie na badania i następnie do specjalistów, dzięki czemu mogłam rozpocząć leczenie. Pani doktor uważnie słucha, analizuje i podejmuje właściwe decyzje.

Wspaniała lekarka i człowiek kompetencja na najwyższym poziomie. Dobry, kompetentny, wnikliwy, specjalista.

polecam wszystkim pacjentom...kompetentna,cierpliwa,zawsze doradzi..tacy powinni byc wszyscy lekarze...

bardzo miła i sympatyczna lekarka,ktora stara sie zawsze pomoc i robi to dobrze,,polecam

Bardzo kompetentna i miła lekarka. Serdecznie polecam.

Bardzo kompetentna i miła lekarka. Serdecznie polecam.