lekarz Anna Witkowska-Osiecka

Bardzo dokładne sprawdzenie przyczyn objawów i zlecenie szeregu badań. Dużo poświęconej uwagi i zaangażowania. Szczegółowe wyjaśnienie i odpowiedzi na pytania. A do tego pani doktor bardzo miła. Polecam.

Pani doktor naprawdę kompetentna, przepisuje odpowiednie leki , zawsze pomaga po wizycie u niej. Jak ma wątpliwości to szybko organizuje wizytę u innego specjalisty.

Lekarz z duża wiedzą, mimo młodego wieku z doświadczeniem. Doktor ciągle się uczy. Nigdy nie odesłała mnie bez pełnego wytłumaczenia choroby.

Bardzo dobry lekarz. Spokojna, wyważona, wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Posiada dużą wiedzę. Polecam .