lekarz Anna Witkowska

Neurolog dziecięcy

Pani dr. przyjęła nas pomimo spóźnienia, za co dziękuję i to jedyny plus. Wizyta z 3 -latkiem ze zdiagnozowanym autyzmem. Dziecko źle znosi wszystkie wizyty, płacze, rzuca się,ucieka, trzeba wnosić je i trzymać na sile. Pani dr była wyniosla, chłodna, wyraźnie poirytowana. Za teksty -mnie nie interesuje skąd ktos przyjeżdża, jeżeli nie potrafi być punktualny to niech poszuka sobie innego neurologa - nikt nie musi dawać Pani zaleceń, sama powinna Pani szukać - jeśli chce Pani jeszcze tu przyjść to zapisy są od października, daje 0 gwiazdek. Ku satysfakcji tej ...

- nikt nie musi dawać Pani zaleceń, sama powinna Pani szukać
- jeśli chce Pani jeszcze tu przyjść to zapisy są od października, daje 0 gwiazdek. Ku satysfakcji tej Pani na pewno nie skorzystam i szukam innego neurologa dziecięcego. Z wizyty dowiedziałam się że neurologicznie i eeg w porządku, dostaliśmy skierowanie do szpitala na badania, po co - bo trzeba. Brak zaleceń.

Pani doktor krytykowała mnie przy dziecku, bardzo łatwo przychodzi jej ocenianie. Podejście jak lekarzy z poprzedniej epoki. Fakt poświęciła sporo czasu ale za dużo się nie dowiedziałam.

Fakt poświęciła sporo czasu ale za dużo się nie dowiedziałam.

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma, wyniosła i pewna siebie. Lekceważące podejście do rodzica i małego pacjenta. Dziecko się jej boi. Łaskę robi, że odpowie na pytanie. Nie polecam.

Jest stara i niemiła do tego wyniosła. Nie mówi nic. Dzieci się jej boją i płaczą. Uważa się za najlepszą. Nic od siebie, chyba że się zapyta.

Pani doktor jest bardzo nie miła, byłam u niej raz prywatnie zapłaciłam 80 zł a ona nic nie objaśniła tylko stwierdziła z edziecko do niczego sie nie nadaje, jest całe skrzywione i to moja wina bo tak widocznie mi sie w brzuchu ułożyła. Parodia...

teraz to lekarze mają pretensje ze muszą leczyć

teraz to lekarze mają pretensje ze muszą leczyć

Nie zgodzę się z tym że wizyta trwa długo, pani doktor Witkowska nie tłumaczy nic rodzicom dzieci chorych, jest nieuprzejma i nie poleciłbym jej nikomu jest nie miłą osobą.

Doktór Witkowska dokładnie tłumaczy wyjaśnia wszystkie wątpliwości, nie spieszy się, jest dokładna. Kiedy wyszliśmy z gabinetu zdziwiłam się że wizyta trwała aż 50 minut. Na razie byliśmy na pierwszej wizycie, ale już teraz mogę powiedzieć, że warto iść do tak kompetentnego specjalisty. Polecam!

Pani doktor jest cudowną kobietą... Mając tylu pacjentów dziwię się że zapamiętała moją córeczkę i jej dolegliwość. Potrafi wysłuchać, a wizyta u niej trwa naprawdę dłuuugo. Mieliśmy problem z dostaniem się do Pani Witkowskiej jak najszybciej, i mimo wizyty prywatnej czekaliśmy miesiąc... Po kilku wizytach zaproponowała nam abyśmy zapisali się do niej na NFZ. Jest bardzo uprzejma i co najważniejsze, moja córka przechodząc koło przychodni, mówi"tu jest moja kochana witkowska". Polecam.

Pani Doktor jest prawdziwym bardzo dobrym specjalistą! Jest perfekcyjna w swojej profesji neurologii dziecięcej. Polecam ją wszystkim za fachowość a nie za ilość uśmiechów na minutę czy ładny strój. Przy ilości pracy którą ma i tak jest przemiła dla rodziców nieraz bardzo chorych dzieci.