mgr Anna  Wójcikmgr Anna  Wójcik - zdjęcie profilowe

mgr Anna Wójcik

Fizjoterapeuta, Dietetyk

Ukończone szkolenia z zakresu rehabilitacji:
- PNF Basic Course
- Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia wg Mc Kenziego – moduł A, ...

Ukończone szkolenia z zakresu rehabilitacji:
- PNF Basic Course
- Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia wg Mc Kenziego – moduł A, B, C,D
- Terapia Manualna wg Mulligana
- Rehabilitacja osób po udarze metodą Bobath – moduł I i II
- Współczesne metody diagnostyki i leczenia dysfunkcji tkanek miękkich I- IV
- Fizjoterapia w urazach sportowych
- Kinesiology Taping
- Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego- moduł I i II
- Ćwiczenia oporowe oraz równoważne z w...

Polecam. Jeśli masz problem z kręgosłupem to lepszego specjalisty w Tarnowie nie znajdziesz! Pani Ania Wójcik to bardzo dobry fachowiec, dzięki której funkcjonuje bez bólu po wypadnięciu dysku L5 i ostrym bólu, drętwieniu do nogi. Zabiegi bezbolesne, skuteczne i szybko przyniosły efekt. Polecam wdzięczny pacjent.

Dzięki Pani Ani powróciłam do grania w siatkówkę po zerwaniu więzadeł w kolanie. Profesjonalizm, rzetelna wiedza oraz miła atmosfera. W 100% godna polecenia.

Z dużym zaangażowaniem podchodzi do leczenia pacjenta. Bardzo dokładnie diagnozuje przyczynę bólu, dzięki czemu skutecznie pomaga. Terapeuta z powołania. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Polecam wizytę i konsultację z Panią Anią, gdyż jest osobą bardzo dokładną w swojej pracy, a pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć z czego wyniknął ból i uraz i co zrobić aby dojść do siebie i na przyszłość zapobiec nawrotom.

W pełni polecam Panią Anię! Osoba, dla której praca jest pasją. Pani Ania jest bardzo cierpliwa i potrafi słuchać. Pełne podziwu jest jej zaangażowanie do pracy i pacjenta. Jej umiejętności przekładają się na efekty dokonanej rehabilitacji. Pani Ania potrafi indywidualnie podejść do pacjenta oraz dobrać odpowiednie zabiegi a także zaproponować taką formę ćwiczeń, która będzie uzupełnieniem do uprawianego sportu. Sam zabieg dzięki, doświadczeniu oraz pełnemu profesjonalizmowi jest czystą przyjemnością dla obolałego ciała :)

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Tarnów"?

ulica Słoneczna 32

ul.Mostowa