Ukończone szkolenia z zakresu rehabilitacji:
- PNF Basic Course
- Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia wg Mc Kenziego – moduł A, ...

Ukończone szkolenia z zakresu rehabilitacji:
- PNF Basic Course
- Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia wg Mc Kenziego – moduł A, B, C,D
- Terapia Manualna wg Mulligana
- Rehabilitacja osób po udarze metodą Bobath – moduł I i II
- Współczesne metody diagnostyki i leczenia dysfunkcji tkanek miękkich I- IV
- Fizjoterapia w urazach sportowych
- Kinesiology Taping
- Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego- moduł I i II
- Ćwiczenia oporowe oraz równoważne z w...

Pani Ania jest fizjoterapeutką, która wkłada całe swoje serce w leczenie pacjentów i każdego tak samo profesjonalnie traktuje. Jest bardzo miła, uśmiechnięta, pomocna i przyjazna dla ludzi. Ma idealne, pełne empatii i serdeczności podejście do pacjenta. Zawsze doda słowa otuchy, wysłucha, bezgranicznie motywuje podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych; zawsze próbuje znaleźć dobre rozwiązanie i sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech. Życzliwa wobec pacjenta, ze szczerą i niewymuszoną chęcią niesienia pomocy. Dzieli się swoją wiedzą na temat przebywanej choroby czy kontuzji i daje wiele rad oraz wskazówek. Widać, że kocha swoją pracę i robi to z pasją. Cieszę się, że mogłam trafić w tak dobre ręce, bo dzięki temu moje marzenia znowu mają szansę się spełnić. Osobiście uważam, że cały personel Centermedu - BioVitaMed posiada bardzo wykwalifikowana kadrę fizjoterapeutów, dlatego bardzo bardzo polecam wszystkim. ! : )

Wszyscy dobrze wiemy że tak samo trudno znalezc dobrego lekarza jak i fizjoterapeutę. Pani Ania jest godna polecenia nie tylko dlatego ze dokładnie wie co robi i zna się na tym o czym tez świadczy szereg przebytych przez nią szkoleń ale zaraża swoim podejściem do życia. Bardzo pozytywnym podejściem co dla mnie jest już połową sukcesu. Zaledwie kilka spotkań i od razu widać poprawę. Moje schorzenie jest dosc rzadkie i większosc rehabilitantów tak na prawdę nie wiedziało co ze mną robic, a pani Ania od razu wzięła się do pracy i na efekty nie trzeba było długo czekac. Co świadczy tylko o jej kompetencji i ogromnej wiedzy. Dodatkowo elastyczność terminów i dbałość o pacjenta - bezcenne.Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze i z czystym sumieniem polecam!

W pełni polecam Panią Anię! Osoba, dla której praca jest pasją. Pani Ania jest bardzo cierpliwa i potrafi słuchać. Pełne podziwu jest jej zaangażowanie do pracy i pacjenta. Jej umiejętności przekładają się na efekty dokonanej rehabilitacji. Pani Ania potrafi indywidualnie podejść do pacjenta oraz dobrać odpowiednie zabiegi a także zaproponować taką formę ćwiczeń, która będzie uzupełnieniem do uprawianego sportu. Sam zabieg dzięki, doświadczeniu oraz pełnemu profesjonalizmowi jest czystą przyjemnością dla obolałego ciała :)

Przez pół roku męczył mnie silny ból w okolicach biodra. Po wizycie u ortopedy okazało się że mój kręgosłup jest w stanie bardzo dobrym. Nigdy nie uprawiałem żadnego sportu, a jednak ból się pojawił. Zdecydowałem się na fizjoterapeutę, przypadkiem trafiłem na Panią Anię. Wykonywałem ćwiczenia według wszystkich zaleceń. Trochę czasu minęło ale czuję że już jest wszystko w porządku-nic mnie nie boli

Bardzo polecam Panią Anię. Chodziłam od lekarza do lekarza (rodzinny, ortopeda, ginekolog, neurolog) , mnóstwo badań z powodu bólu w okolicach nerki. Stwierdzono że nic mi nie jest jednak ból nie ustępował. Ciocia zapisała mnie na wizytę do tego gabinetu a Pani Ania zastosowała różne zabiegi. Ból minął-do dziś nie mogę zrozumieć dlaczego tak bolało lecz nie to jest najważniejsze. Polecam

Już na samym początku mojej pierwszej wizyty Pani Anna Wójcik sprawiła dobre wrażenie, a mianowicie wysłuchała mnie do końca po czym dokładnie obejrzała moją rękę (złamanie kości przedramienia). Pokazała dokładnie jakie ćwiczenia muszę wykonywać a jakich w początkowej fazie unikać. Żaden mój ruch już nie przypomina o tym fatalnym dniu kiedy kierowca samochodu mnie potrącił.

Praktykę p. Ani poleciła mi koleżanka, której jestem za to bardzo wdzięczny. Dzięki tej rehabilitacji już po kilku tygodniach stanęłam na nogi po skomplikowanym złamaniu. Jestem wdzięczna szczególnie za to, że fachowo i szczegółowo wyjaśnił mi nad którymi partiami mięśni powinnam pracować samodzielnie, oraz uzmysłowił mi, że nawet stare kontuzje są do naprawienia.

Świetna specjalistka. Po dwóch latach krążenia od rodzinnego do ortopedy trafiłam na Panią. Pani Ania poświęciła mi sporo czasu i uwagi. Moje bóle w okolicy lędźwiowej w końcu minęły. Żałuję tylko że wcześniej nie zdecydowałam się na wizytę u niej, zaoszczędziło by mi faszerowania się dużą ilością leków.

Spokojna, opanowana, konsekwentna. Profesjonalna, życiowa. Takie moje odczucia. Służy dobrą radą. Dokładnie diagnozuje i opowiada o diagnozie. Pomaga wyzdrowieć, wrócić do formy i tę formę utrzymać. Wizyty uzależniają pozytywnie :) Namawia do profilaktyki (masaż, ćwiczenia, zabiegi) i stosuje wiele różnych technik. Cieszę się, że trafiłam do profesjonalisty.

Polecam wizytę i konsultację z Panią Anią, gdyż jest osobą bardzo dokładną w swojej pracy, a pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć z czego wyniknął ból i uraz i co zrobić aby dojść do siebie i na przyszłość zapobiec nawrotom.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Tarnów"?

ulica Słoneczna 32

ul.Mostowa