mgr Anna  Wójcikmgr Anna  Wójcik - zdjęcie profilowe

mgr Anna Wójcik

Fizjoterapeuta, Dietetyk

Ukończone szkolenia z zakresu rehabilitacji:
- PNF Basic Course
- Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia wg Mc Kenziego – moduł A, ...

Ukończone szkolenia z zakresu rehabilitacji:
- PNF Basic Course
- Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia wg Mc Kenziego – moduł A, B, C,D
- Terapia Manualna wg Mulligana
- Rehabilitacja osób po udarze metodą Bobath – moduł I i II
- Współczesne metody diagnostyki i leczenia dysfunkcji tkanek miękkich I- IV
- Fizjoterapia w urazach sportowych
- Kinesiology Taping
- Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego- moduł I i II
- Ćwiczenia oporowe oraz równoważne z wykorzystaniem przyborów Thera Band – ćwiczenia z taśmami i piłkami
- Metoda Ruchu Rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne
- Analiza chodu i jej wykorzystanie w praktyce fizjoterapeutycznej
- Fizykoterapia bez tajemnic. Elektroterapia w leczeniu bólu i zaburzeń neurowegetatywnych – podejście pragmatyczne
- Udział w Międzynarodowej Konferencji Sportowej Thera Band & Togu: “New Trends and Methods In the process of motoric prepare”
- Udział w prezentacji “ Dynamiczna stabilizacja i kontrola sensomotoryczna w ujęciu o metodę Neurac”
- Udział w Konferencji medycznej “ Zastosowanie Światłoterapii w różnych dziedzinach medycyny”

Ukończone kursy z zakresu masażu:
- Masaż antycellulitowy

- Instruktor fitness
- Instruktor Nordic Walking
- Instruktor Gimstick

Pozostałe kursy:
- Podstawy Terapii i Edukacji z udziałem psa - dogoterapia. Dwa stopnie z zakresu posłuszeństwa psa.
- Dogoterapeuta
- Pierwsza pomoc przedlekarska w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia

Polecam. Jeśli masz problem z kręgosłupem to lepszego specjalisty w Tarnowie nie znajdziesz! Pani Ania Wójcik to bardzo dobry fachowiec, dzięki której funkcjonuje bez bólu po wypadnięciu dysku L5 i ostrym bólu, drętwieniu do nogi. Zabiegi bezbolesne, skuteczne i szybko przyniosły efekt. Polecam wdzięczny pacjent.

Dzięki Pani Ani powróciłam do grania w siatkówkę po zerwaniu więzadeł w kolanie. Profesjonalizm, rzetelna wiedza oraz miła atmosfera. W 100% godna polecenia.

Z dużym zaangażowaniem podchodzi do leczenia pacjenta. Bardzo dokładnie diagnozuje przyczynę bólu, dzięki czemu skutecznie pomaga. Terapeuta z powołania. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Polecam wizytę i konsultację z Panią Anią, gdyż jest osobą bardzo dokładną w swojej pracy, a pacjent czuje, że jest w dobrych rękach. Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć z czego wyniknął ból i uraz i co zrobić aby dojść do siebie i na przyszłość zapobiec nawrotom.

W pełni polecam Panią Anię! Osoba, dla której praca jest pasją. Pani Ania jest bardzo cierpliwa i potrafi słuchać. Pełne podziwu jest jej zaangażowanie do pracy i pacjenta. Jej umiejętności przekładają się na efekty dokonanej rehabilitacji. Pani Ania potrafi indywidualnie podejść do pacjenta oraz dobrać odpowiednie zabiegi a także zaproponować taką formę ćwiczeń, która będzie uzupełnieniem do uprawianego sportu. Sam zabieg dzięki, doświadczeniu oraz pełnemu profesjonalizmowi jest czystą przyjemnością dla obolałego ciała :)

Spokojna, opanowana, konsekwentna. Profesjonalna, życiowa. Takie moje odczucia. Służy dobrą radą. Dokładnie diagnozuje i opowiada o diagnozie. Pomaga wyzdrowieć, wrócić do formy i tę formę utrzymać. Wizyty uzależniają pozytywnie :) Namawia do profilaktyki (masaż, ćwiczenia, zabiegi) i stosuje wiele różnych technik. Cieszę się, że trafiłam do profesjonalisty.

Praktykę p. Ani poleciła mi koleżanka, której jestem za to bardzo wdzięczny. Dzięki tej rehabilitacji już po kilku tygodniach stanęłam na nogi po skomplikowanym złamaniu. Jestem wdzięczna szczególnie za to, że fachowo i szczegółowo wyjaśnił mi nad którymi partiami mięśni powinnam pracować samodzielnie, oraz uzmysłowił mi, że nawet stare kontuzje są do naprawienia.

Po tym jak ze mną pracowała nad biodrem wnioskuję że musi posiadać bardzo duże doświadczania. Bardzo sympatyczna, uprzejma Pani.

Świetna specjalistka. Po dwóch latach krążenia od rodzinnego do ortopedy trafiłam na Panią. Pani Ania poświęciła mi sporo czasu i uwagi. Moje bóle w okolicy lędźwiowej w końcu minęły. Żałuję tylko że wcześniej nie zdecydowałam się na wizytę u niej, zaoszczędziło by mi faszerowania się dużą ilością leków.

Bardzo polecam Panią Anię. Chodziłam od lekarza do lekarza (rodzinny, ortopeda, ginekolog, neurolog) , mnóstwo badań z powodu bólu w okolicach nerki. Stwierdzono że nic mi nie jest jednak ból nie ustępował. Ciocia zapisała mnie na wizytę do tego gabinetu a Pani Ania zastosowała różne zabiegi. Ból minął-do dziś nie mogę zrozumieć dlaczego tak bolało lecz nie to jest najważniejsze. Polecam