Anna Wójtowicz-Haratyk

Mimo podejścia do rodzica polecam :) podejście do małego pacjenta świetne - czas i kompetencje również.

Pani doktor ma wyjątkową zdolność prawidłowego diagnozowania!!. Bardzo lubiana przez dzieci i całkowicie im oddana. POLECAM

Dużo czasu poświęca dziecku, z którym ma bardzo dobry kontakt. Zainteresowana rozwojem dziecka, nawet po zakończonym leczeniu prowadzi go, aby wyeliminować możliwe nieprawidłowości. Szczerze polecam Panią doktor.

Polecam wszystkim rodzicom Pani doktor ma wyjątkową zdolność prawidłowego diagnozowania. Spokojnie tłumaczy zarówno objawy choroby jak i sposób leczenia. Jest zawsze do dyspozycji chorych dzieci.

Polecam wszystkim rodzicom
Pani doktor ma wyjątkową zdolność prawidłowego diagnozowania.
Spokojnie tłumaczy zarówno objawy choroby jak i sposób leczenia.
Jest zawsze do dyspozycji chorych dzieci.

najgorszy lekarz jakiego spotkalm beznadziejna baba nieuprzejma wymysla dzieciom choroby i wszystko zwala na rodziców

Pani doktor ma znakomitą intuicje w diagnostyce małego pacjenta, doświadczenie, cierpliwość. Naprawdę polecam. A dziecko naprawdę z radością przychodzi na kolejną wizytę.

Pani doktor ma znakomitą intuicje w diagnostyce małego pacjenta,
doświadczenie, cierpliwość. Naprawdę polecam.
A dziecko naprawdę z radością przychodzi na kolejną wizytę.

Pani Doktor świetna! Poświęca tyle czasu małemu pacjentowi... Oddana, dokładna, z wspaniałym podejściem! Polecam!

Pani Dr przy pierwszym spotkaniu nie była zbyt uprzejma dla nas (rodziców) i czułam się jak małe dziecko, potraktowana z góry. Ale to przecież nie jest najważniejsze - tylko zdrowie dziecka! Podczas drugiej wizyty pierwsze wrażenie wyniosłości Pan Dr zniknęło i teraz mogę Ją polecić z czystym sumieniem - ma dobre podejście do dzieci, wyjaśnia wszystko jasno i rzetelnie, podaje przykłady ćwiczeń sama np. kładąc się na podłodze, jest cierpliwa i spokojna w stosunku do dziecka i rodziców - np. przy na pozór naiwnych pytaniach niedoświadczonych rodziców zawsze odpowiada - tłumaczy, nawet dwa razy, jeśli trzeba.
POLECAM:))))))))

B. nieżyczliwa, traktuje "z góry" rodziców dziecka, brak szacunku dla ludzi, pomiata pracownikami, wyniosła. Nie polecam!

Pani Doktor poświęca bardzo dużo czasu na kontakt z dzieckiem, jest miła, uprzejma, rzeczowo tłumaczy, wszystko dokładnie rozpisując. Moje dzieciaki bardzo ją lubią. Możliwość wizyt domowych, zawsze można do Pani dr zadzwonić (dzieci nie choruja od 9:00 do 17:00). Podczas leczenia płaci się za pierwszą i ostatnią wizytę, co jest niestety rzadkością. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim rodzicom. I dzieciom.

Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim rodzicom. I dzieciom.