witam , Pani doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Ma ogromną wiedzę, doświadczenie szpitalne, wyczucie i intuicję. Ma również swoje dzieci co powoduje, że patrzy na pacjenta nie tylko z perspektywy lekarza ale i matki. Rozumie rodziców, szanuje ich zdanie, wątpliwości, zwraca uwagę na ich odczucia (kto inny jak nie rodzic zna dobrze swoje dziecko), cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia stawiane diagnozy. Jestem jej również bardzo wdzięczna za "psychologiczne wsparcie" po urodzeniu drugiego dziecka. Wspierała mnie w okresie strachu o maleństwo i początków karmienia piersią, zachęcała do wsłuchania się w intuicję, zaufania matce naturze, podkreślała siłę więzi między matką a noworodkiem w pierwszych tygodniach jego życia. Ta rozmowa bardzo dużo mi dała i pozwoliła uporać się z poporodowymi smuteczkami, polecam bardzo panią doktor Anne Wolbach-Gołębiowską

super , polecam wszystkim ,mile, fachowe i profesjonalne podejscie do problemu , 100% trafna diagnoza , Pani doktor niedawno tez zrobila specjalizacje z neurologi dzieciecej , polecam

Bardzo miła i ciepła osoba. Dobry specjalista. Polecam

Bardzo miła i ciepła osoba. Dobry specjalista. Polecam

Wciąż poszukujesz "Neonatolog Konin"?

NZOZ Medyc s.c.
ulica Szpitalna 43

Chopina 17c
Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Powstańców Styczniowych 2/98
Konin
M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A

Wojewódzki Szpital Zespolony