lek. dent. Anna Woltańska

Zdecydowanie nie polecam. Pani bardzo niemiła i pretensjonalna. Zanim zacznie przegląd zębów, to potrafi bardzo konkretnie nastraszyć pacjenta. Wcześniej wymaga, aby pacjent zapamiętał punkty "zgody pacjenta na leczenie zachowawcze i endodontyczne". Oczekuje, że pacjent nie będzie potem przychodzić do Pani lekarza dentysty z "pretensjami" na temat bólu zęba bo "przecież" wszystko przeczytał. Jako pacjent nie spotkałem się przez te wszystkie lata nigdy z takim przedmiotowym podejściem wobec pacjenta (jakby nie człowieka). Koszmar.

Super dentysta. Sprawnie i bez bólu. Ząbki po odbudowie wyglądają lepiej niż moje naturalne. Serdecznie polecam.

Bardzo dobry specjalista. Metody leczenia stosowane w gabinecie są na najwyższym, światowym poziomie. Polecam.

FACHOWIEC. Nie czaruje pacjenta uśmiechami, ale profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Wymaga od swoich pacjentów poważnego traktowania higieny jamy ustnej. Nie godzi się na leczenie w gębie pełnej kamienia nazębnego,co jest bardzo logiczne, bo co można zobaczyć pod osadami. Po wyleczeniu wszystkich zębów, chodzę 2 razy w roku na usuwanie kamienia i przeglądy, i teraz mam małe wydatki na leczenie. Serdecznie polecam.

FACHOWIEC.

Pacjent czuje się jakby miał najgorsze zęby na świecie. Poza tym to naciągaczka.Zaczyna kilka zębów nie informując pacjenta. Poza tym na pierwszej wizycie opowiadała mi o tym jaki to ja mam kamień na zębach, wiec zdecydowałam się u niej usunąć( właściwie to jej asystentka - nie miła baba ,usuwa. Po czym za trzy dni miałam wizytę u Woltańskiej i niestety pani swoją historię o moim kamieniu zaczęła od początku. ( zapomniała że koleżanka jej mi usuwała )

Pani doktor jest naprawde niesamowita. I jak na dzisiejsze ceny lekarzy stomatologów nie ceni sobie dużo. Gorąco polecam każdemu, sama poszłam tam z polecenia kolegi.

Najdroższy stomatolog w miescie.Uważa się za najlepszego, jedynego prawdziwego dentystę w białej Podlaskiej

Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Cały proces leczenia przebiegał bardzo fajnie. Wykonana koronka jest naprawdę idealna.

Bardzo dobry specjalista, wykonuje swój zawód super profesjonalnie. Protetyka na najwyższym poziomie.