Anna Woźniakowska

Logopeda

Po kilku nieudanych konsultacjach neurologopedycznych trafiłem z polecenia na rewelacyjna dr Woźniakowską. To był strzał w 10! Dzięki fachowej terapii mój komfort życia znacznie się poprawił. To poradnia nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych ciężkich przypadków jakim byłem ja. Dziękuję za wszystko.

przypadków jakim byłem ja.
Dziękuję za wszystko.

Wszystkim rodzicom polecam przychodnie Logann. Podejście zarówno do pacjenta, jak i rodzica pełne empatii i życzliwości. Do przychodni trafialiśmy z miesięczny maluszkiem. Dr Woźniakowska bardzo wnikliwie i szczegółowo przeprowadzila badanie i wywiad, dzieki czemu córka zostala szybko zdiagnozowana i poddana terapii. Kazde spotkanie odbywalo sie w przyjaznej i miłej atmosferze. Goraco polecam to miejsce.

Opieka, jaką obdarzone zostały moje dzieci przez Panią Woźniakowską jest nieoceniona. Już po kilku minutach kontaktu czuć, że dobro dziecka jest priorytetem. Pani Ania jest niesamowicie ciepłą osobą, dzięki czemu dzieci łatwo wchodzą w kontakt i współpracują. Niesamowicie doceniam holistyczne podejście do pacjenta - sugestie innych konsultacji czy obserwacji, szczegółowość podczas prowadzenia diagnozy. Dzięki takiemu podejściu u moich dzieci widziałam i widzę efekty terapii. Wcześniejsze terapie u innych osób nie przynosiły efektu, natomiast dzięki wnikliwości i wiedzy pani Ani moje dziecko mówi. Dodatkowo warto wspomnieć o empatycznym podejściu do rodzica, któremu, pomimo świadomości, ciężko słuchać o problemach ukochanego dziecka. Z całego serca polecam i dziękuję.

Dziękuje wszystkim za polecenie tej osoby. i miejsca-Poradnia Logann Doświadczona osoba, tak to odebrałam , pokazała problemy, omówiła i uzasadniła przekonywując nas do dalszej diagnostyki,zobaczyłam nieprawidłową postawę ciała mojego dziecka, dała zalecenia i informacje dla lekarza kierującego . Po tej diagnozie zrozumiałam problemy mojej córki. Podkreślam,że była to diagnoza w ramach NFZ. Mama Oliwki

Dziękuje wszystkim za polecenie tej osoby. i miejsca-Poradnia Logann
Po tej diagnozie zrozumiałam problemy mojej córki.
Podkreślam,że była to diagnoza w ramach NFZ.
Mama Oliwki

Dziękuję za dokładny wywiad, szybko postawiona diagnozę,dostałam plan postępowania i zlecone konsultacje, tego oczekiwałam.Wiem co mam robić i jak zacząć rozwiązywać problemy mojego dziecka. Dziękuję Pani Anno Mama Piotrusia

Dziękuję Pani Anno
Mama Piotrusia

Polecam osobę i miejsca gdzie pracuje. Posiada duża wiedzę i doświadczenie . Jest empatyczna i miła dla pacjentów. Szybko i sprawnie dostrzega wiele problemów zdrowotnych diagnozowanych pacjentow.

Polecam osobę i miejsca gdzie pracuje.
Posiada duża wiedzę i doświadczenie .
Jest empatyczna i miła dla pacjentów.

Anna Woźniakowska to doświadczony neurologopeda, polecony przez osoby, które korzystały z terapii logopedycznej w Poradni Logann. Otrzymałem rozbudowany plan terapii z powodu leczenia ortodontycznego . W czytelnej i zrozumiałej dla mnie formie dostawałem zestawy ćwiczeń, które uświadamiały mi problemy dotyczące pozycji mojego języka co bezwzględnie w ocenie ortodonty ma wpływ na korekcję wady zgryzu. Fakt,że specjalista kształtuje dobre wzorce pracy przyszłych logopedów na podstawie współpracy z różnymi uczelniami w formie praktyk zawodowych ,daje satysfakcję i zapewnienie że trafiłem pod właściwy adres. Polecam

Polecam

Bardzo Polecam poradnie Logan aktualnie synek chodzi do Pani Pauliny Jakimiak cieplej młodej empatycznej osoby synek ją uwielbia❤ i są postępy z mową a to wszystko zawdzięczam Pani Annie dzięki której zrobiłam synkowi Pełną diagnozę u innych specjalistów i wykluczylismy inne schorzenia Dziękujemy i polecamy gabinet Logan na Bartniczej ❤

Wspaniały, godny polecenia logopeda. 2 lata syn w przedszkolu chodził do logopedy bez efektów. Od 3 miesięcy chodzimy do Pani Anny i dziecko zaczęło poprawnie mówić! Syn uwielbia zajęcia z Panią Anną! Oprócz efektów terapii to wspaniała, ciepła i cierpliwa osoba. Zajęcia są dla dziecka ciekawe ale przede wszystkim skuteczne! Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego i skutecznego logopedy dla swojego dziecka!

NIE JEST LEKARZEM! NACIĄGA NA PIENIĄDZE, LUDZIE OD NIEJ Z PRACY ODCHODZĄ Z POWODÓW FINANSOWYCH. PRYWATNIE PRZYJMUJE CHETNIE, GORZEJ NA NFZ, WŁĄCZA KOMPUTER I TAKA TERAPIA.ZNAM DZIECKO, KTORE CHODDZILO KILKA LAT DO NIEJ I DO DZIS NIE MÓWI [R]. TO NAJGORSZA INWESTYCJA TEN ADRES!!