Anna Woźniakowska

3,1
2,7
3,6
2,6

Wspaniały, godny polecenia logopeda. 2 lata syn w przedszkolu chodził do logopedy bez efektów. Od 3 miesięcy chodzimy do Pani Anny i dziecko zaczęło poprawnie mówić! Syn uwielbia zajęcia z Panią Anną! Oprócz efektów terapii to wspaniała, ciepła i cierpliwa osoba. Zajęcia są dla dziecka ciekawe ale przede wszystkim skuteczne! Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego i skutecznego logopedy dla swojego dziecka!

POLECAM WSZYSTKIM-SUPER TAKTOWNA-WYCZERPUJĄCA W PRZEKAZYWANIU FACHOWYCH INFORMACJI-POLECAJĄCA CELOWANĄ DIAGNOSTYKĘ-OSOBA DOŚWIADCZONA ,SKUPIONA NA PACJENCIE-POLECONA PRZEZ MOICH ZNAJOMYCH ,KTÓRZY SKUTECZNIE ZAKOŃCZYLI TERAPIĘ SWOJEJ CÓRKI.EWA G.

Wynik terapii to wypadkowa wysiłku logopedy, dziecka i rodzica. Blisko 2-letnie leczenie mojego syna było prowadzone rzetelnie i okazało się skuteczne. Wynik byłby jeszcze lepszy, gdybyśmy w domu dołożyli więcej pracy i systematyczności. Logopeda to nie wróżka z czarodziejską różdżką. Trzeba sobie z tego zdawać sprawę.... realistka

realistka

NIE JEST LEKARZEM! NACIĄGA NA PIENIĄDZE, LUDZIE OD NIEJ Z PRACY ODCHODZĄ Z POWODÓW FINANSOWYCH. PRYWATNIE PRZYJMUJE CHETNIE, GORZEJ NA NFZ, WŁĄCZA KOMPUTER I TAKA TERAPIA.ZNAM DZIECKO, KTORE CHODDZILO KILKA LAT DO NIEJ I DO DZIS NIE MÓWI [R]. TO NAJGORSZA INWESTYCJA TEN ADRES!!

pięknie ubrana i umalowana Pani - nie nadaje się do pracy z dzieckiem. Terapia to właczony komputer - naciąga na dodatkowe badania oczywiście u niej w poradni.

Katastrofa, to jedno moje słowo powinno wystarczyć, aby opisać dr W. Polecam natomiast Dorotę Piotrowską, która pracuje w Logann na Wrocławaskiej u dr W.

TO NIE LEKARZ!!!!! tylko logopeda który jest strasznym naciągaczem

TO NIE LEKARZ!!!!! tylko logopeda który jest strasznym naciągaczem