lekarz Anna Wrzosek

Laryngolog, Foniatra, Audiolog

Świetny i kompetentny specjalista.Dzięki Pani Doktór odzyskałem głos po niezbyt udanej operacji wycięcia guza na szyi.Szczerze polecam.

Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza. Nic dodać, nic ująć. Przeszłam kilku laryngologów w tym roku. Pani Wrzosek trafnie postawiła diagnozę. W korytarzu przed gabinetem - same dobre opinie słyszałam.

Pełen profesjonalizm. Trafna diagnoza.
Nic dodać, nic ująć.

nikomu nie polecam pani doktor Wrzosek!!! Pani na wizycie mnie wyśmiała, przy czym bardzo gubiła się w tym co mówiła do mnie i chyba to ja powinnam ją wyśmiać, bo nie wiedziała podstawowych rzeczy. Bardzo źle czułam się podczas wizyty, uważam, że nie powinna zajmować się tym! co więcej stwierdziła u mnie chorobę, której nie da się zdiagnozować od samego patrzenia na pacjenta. Żałosne.

Z powodu przewlekłego zap. zatok cierpiałem b. długo. Gdy dostałem się do P. doktor, zajęła się profesjonalnie moimi zatokami. Obecnie nie cierpię, nie mam kataru i bólów głowy

Pani Doktor słuch tego co sie do niej mówi a to nie zawsze jest oczywiste. Jeśli ma jakieś wątpliwości kieruje na badania, mówi o tym co sie dzieje z pacjentem i jak widzi jego leczenie. Jest bardzo miła i otwarta. Jestem jej stałą pacjentką od paru miesiecy i bardzo mi pomaga w trudach leczenia. Mówi jasno i otwarcie, tłumaczy tyle ile trzeba

Jest bardzo miła i otwarta.

Bardzo kompetentny lekarz, super specjalista

Bardzo kompetentny lekarz, super specjalista