Jestem certyfikowanym terapeutą dziecięcym, neurorozwojowych koncepcji NDT/Bobath i Vojty oraz wielu innych znanych metod. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako pracownik Kliniki Neurologii, Epileptologii i Rehabilitacji Pediatrycznej w Instytucie „Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.
Kompleksową rehabilitacją niemowląt i dzieci zajmuję się również we własnej klinice wraz z doświadczonym zespołem w Warszawie - Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka. Tagówek, Białołęka.

Serdecznie polecam. Synek potrzebuje ciągłej rehabilitacji i uwagi. Zadne inne miejsce dotychczas nie dało nam takich efektow jak Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka. Myślę, że zostaniemy tu na dłużej. Mamy efekty (a to najważniejsze) i miłą atmosferę. Czego chcieć więcej?

Z całego serca polecam Panią Anię. Anioł nie kobieta :))) super podejście nawet do najmniejszych pacjentów, potrafi niesamowicie zmotywować i oswoić ćwiczenia Vojty. Ogromna wiedza, spokój, opanowanie. Trafiliśmy z powodu obniżonego napięcia mięśniowego u 3 miesięcznej córeczki. Po kilku wizytach Córka zrobiła się ruchliwa energiczna i wesoła. Serdecznie polecamy i jesteśmy pewni ze zostajemy na dłużej.

Z całego serca polecam Panią Anię.Swietny specjalista w 100% zaangażowany w swoją pracę i w małych pacjentów jakim był nasz synek.Do Pani Ani trafiliśmy gdy nasz synek miał 9 miesięcy i ogromny problem z przemieszczaniem się,nie siedział.Juz na pierwszej wizycie Pani Ania wiedziała z czym z synek ma problem.Dobrala odpowiednie metody-Vojta i Bobath.Po 2 miesiacach nasz synek siedzi i czworakuje.Pani Ania ma świetne podejście do maluszków jak i do przestraszonych ćwiczeniami rodziców.Potrafi tak zmotywować i pomoc w wykonywaniu ćwiczeń w domu że metoda Vojty przestaje być taką straszną.Bardzo dziękujemy za każdą chwilę poświęconą naszemu synkowi i polecamy Panią Anię wszystkim rodzicom.

Bardzo polecem Panią Anię.Ćwiczenia dobrane idealnie dla dziecka, które bardzo pomogły. Synek jeszcze wymaga ćwiczeń i pracy ale jestem przekona, że to dobrze obrana droga. 100% polecam.

Do Pani Ani trafiłam z synkiem Filipem w wieku 18 miesiecy. Miał już poważne wady postawy - przyczyną było obniżone napięcie mięśniowe, które zostało późno zdiagnozowanie. Pierwsza wizyta u dr Wysockiej- fachowa ocena stanu faktycznego. Zaproponowała metodę rehabilitacji, od razu pokazała jak ćwiczyć z synkiem. Efekty - po drugich zajęciach dziecko zaczęło samo stawiać kroczki. Stópki pięknie pracują. Kręgosłup się wzmacnia. A to wszystko w przemiłej atmosferze. Pełnej zrozumienia i opanowania. Z całego serca polecam ten ośrodek i Panią Wysocką! Jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi.

Do Pani Ani trafiłam z synkiem Filipem w wieku 18 miesiecy.
A to wszystko w przemiłej atmosferze. Pełnej zrozumienia i opanowania.
Z całego serca polecam ten ośrodek i Panią Wysocką!
Jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi.

Serdecznie polecam Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka, szczególnie Panią Anię. Do Pani Ani trafiłam tydzień temu z 2 miesięcznym synkiem Adasiem. Synek bardzo często płakał. W ciągu dnia spał około godziny. Gdy już udało mu się zasnąć, były to 5-10 minutowe drzemki. Podczas spaceru również płakał. Nie chciał leżeć na brzuchu, kładł się na brzuchu i chował rączki pod brzuszek. Gdy zapytałam lekarza o radę, lekarz stwierdził, że na brzuchu leżeć musi, a dziecko płacze, ponieważ małe dzieci tak mają. Po pierwszej wizycie u Pani Ani i wykonywanych w domu z dzieckiem ćwiczeniach synek zdecydowanie mniej płacze i zrobił się spokojniejszy. Dłużej śpi. Zaczął się częściej uśmiechać. Serdecznie zachęcam rodziców do wizyty u Pani Ani z najmniejszymi pociechami, gdy tylko coś w zachowaniu dziecka będzie budziło ich wątpliwości. Pani Ania jest ciepłą, serdeczną osobą ze świetnym podejściem do maluszków i ogromnym wsparciem dla rodziców. Serdecznie polecam. Mama Adasia

Serdecznie polecam Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka, szczególnie Panią Anię. Do Pani Ani trafiłam tydzień temu z 2 miesięcznym synkiem Adasiem. Synek bardzo często płakał. W ciągu dnia spał około godziny. Gdy już udało mu się zasnąć, były to 5-10 minutowe drzemki. Podczas spaceru również płakał. Nie chciał leżeć na brzuchu, kładł się na brzuchu i chował rączki pod brzuszek. Gdy zapytałam lekarza o radę, lekarz stwierdził, że na brzuchu leżeć musi, a dziecko płacze, ponieważ małe dzieci tak mają. Po pierwszej wizycie u Pani Ani i wykonywanych w domu z dzieckiem ćwiczeniach synek zdecydowanie mniej płacze i zrobił się spokojniejszy. Dłużej śpi. Zaczął się bardziej uśmiechać. Serdecznie zachęcam rodziców do wizyty u Pani Ani z najmniejszymi pociechami, gdy tylko coś w zachowaniu dziecka będzie budziło ich wątpliwości. Pani Ania jest ciępła, serdeczną osobą że świetnym podejściem do maluszków i ogromnym wsparciem dla rodziców. Serdecznie polecam. Mama Adasia

Polecam! Pani Ania bardzo miła i zaangażowana w swoją pracę. Zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i jest świetną rehabilitantka 🙂

Świetny specjalista z cudowną energią! Jesteśmy pod opieką Pani Ani 2 miesiące, przez ten czas córka zaczęła siadać i raczkować, a wcześniej nawet nie próbowała tego robić. Dzięki rehabilitacji mamy pewność, że rozwija się prawidłowo. Ćwiczenia, które zostały dobrane dla córki niemal natychmiast ją uaktywniły, efekty były widoczne już po pierwszym spotkaniu. Gorąco polecam!

Pani Ania od razu na pierwszy rzut oka widać było że podchodzi do sprawy profesjonalnie i bardzo dobrze tłumaczy wszystko rodzicom. Niestety za każdym razem jak przychodziliśmy na Laurową 39 słyszeliśmy krzyki i płacz dzieci, zastanawiałam się dlaczego. Pierwsza wizyta była ciężka, bo nasza córeczka wymagała pracy na brzuszku której nie lubiła, ale po dokładnych wyjaśnieniach i pokazach zabrałam się do pracy z dzieckiem w domu. Następne dwie wizyty były już z inną Panią, była duża poprawa, córeczka rozluźniona, szczęśliwa i ani razu nie zapłakała, choć był spory wysiłek to jednak dawała z siebie wszystko i pokazała cały swój potencjał bez stresu i płaczu. Kolejna wizyta z Panią Anią była traumatyczna zarówno dla mnie jak i dla naszej córeczki, która była rozebrana i zmarznięta i płakała non stop bez przerw, nie potrafiła się uspokoić i rozluźnić na tyle, by popracować. Ta wizyta trwała krótko i czas nie został w pełni wykorzystany na dalszy rozwój córeczki, ponieważ była tak zmęczona ... Oczywiście zawsze karmiłam córeczkę przed wyjazdem, tak aby nie była głodna i marudna. Być może to kwestia dwóch różnych metod, być może dwóch różnych podejść, tego nie wiem, ale z pewnością nie chciałabym aby córeczka ćwiczyła i płakała, skoro leżenie na brzuszku powinno być dla niej przyjemnością. Jestem pewna że można połączyć przyjemność z wysiłkiem bez traumatycznych doświadczeń. Proszę zauważyć, że nie oceniam skuteczności ćwiczeń bądź metod.