Anna Wysoczańska

Okulista dziecięcy

O pani doktor nie mogę wystawić żadnej opinii ponieważ nie doszło nawet do wizyty. Pani recepcjonistka to osoba bez kultury. Z niewiadomej przyczyny nie zostaliśmy zapisani na wizytę a pani recepcjonistka usiłowała mi wmówić że widocznie umawialam się w innej przychodni. Bez przeprosin i próby złagodzenia odesłala nas do domu.

Dr Wysoczańska to najlepsza okulistka jaką miałem. Po chorobie której przebyłem miałem ciężko uszkodzony wzrok. Inni lekarze załamywali ręce. Dr Wysoczańska podjęła się mnie leczyć i dzięki niej mój wzrok się poprawił. Nie ma porównania z tym co było wcześniej.Nadal jestem jej pacjentem. Leczę się w tej przychodzi już 11 lat. Serdecznie polecam .

Dr Wysoczańska to najlepsza okulistka jaką miałem.

Raczej dobry okulista, godny polecenia. ale pani w recepcji chyba kulturę osobistą zostawila w domu.

Pani Doktor jest super, ma świetne podejście do dzieci, wszystko cierpliwie tłumaczy również Panie które pomagają w badaniach są świetne. Polecam przychodnie "Tęcza" :)