Takich lekarzy jak Pani Anna już prawie nie ma - a szkoda! Wspaniały lekarz, diagnosta ale przede wszystkim cudowny człowiek. pełna empatii, zrozumienia i oddania pacjentom, np. Pani Anna potrafi nad ranem zadzwonić z pytaniem "jak się pani czuje" , niebywałe. Mam szczęście, że udało mi się poznać taką neurolog. Ta Pani uratowała mojej córce życie...

Takich lekarzy jak dr Żaba jest garstka... Wspaniały diagnosta...niezwykle skrupulatna...można wymieniać w nieskończoność...Wadą może być ilość przyjmowanych pacjentów i co za tym idzie niestety czas...Ale z doświadczenia naprawdę "WARTO POCZEKAĆ"

wysokie kwalifikacje wielkie serce zero lekarskiego wyścigu szczurów . Pacjent jego zdrowie to główne przesłanie cudownej , kompetentnej Pani doktor.

Przede wszystkim wspaniały człowiek.Nie traktuje swojej pracy jak kopalni złota.Jest całkowicie oddana pacjentowi.Słucha, współczuje i robi wszystko by pomóc.Polecam.

super super lekarz Nie spotkałam drugiego takiego lekarza w dzisiejszych czasach gdzie liczy się człowiek a nie pieniądz

Bardzo dobry Specjalista,pierwszy raz spotkalem się z takim podejsciem do pacjenta.Jak to sie mówi ze świeca trzeba takich lekarzy szukać.Bardzo mila uprzejma,dokladny wywiad,bardzo dkladne badanie.Diagnoza i leczenie super trafione w10tke.POLECAM

Zgadzam się z wcześniejsza wypowiedzią .Jest to lekarka ,której pacjent i jego zdrowie jest najważniejsze.

Super Lekarz.Patrzy na zdrowie pacjenta.

Super Lekarz.Patrzy na zdrowie pacjenta.

Wspaniały lekaż polecam,potrafi dokładnie stwierdzic przyczyne choroby.Po przez bardzo szczegółowe badania,zauwazy najdrobnieszy szczegół.Jej metody leczenia są rewelacyjne nie spodziewałem sie ze tak szybko bęnde mógl si eporuszac swobodnie bez bólu.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Sosnowiec"?

boh.monte casino 46
Smyków