lek. dent. Anna Zachajusz-Doroszuk

Lekarz godny polecenia, konkretna, kompetentna. Chodziło mi o poprawę estetyki uzębienia i taki efekt uzyskałam. Polecam.

Z całym szacunkiem ale nie polecam wizyty u tej Pani, brak szacunku do pacjenta, arogancka bardzo niemiła. Przyszłam do owej Pani stomatolog usunąć zęba "8" po okazaniu zdjęcia stwierdziła że damy radę go usunąć bez problemu. Później już tylko zaczęła się największa tragedia jaka mogła mnie spotkać! Na siłę rwała mi zęba uderzając kilkakrotnie szczypcami w góra szczękę, naciągała policzek przy czym w niemiły sposób krzyczała żebym ja nie napinala policzka że mam siedzieć i się nie ruszać a Ona będzie robić swoje. Po kilkunastu próbach, skruszeniu góry zęba, obiciach całej buzi stwierdziła w bezczelny sposób że mi tego zęba nie wyrwie i mam iść do chirurga. Z obolała i spuchnięta buzia czekałam kilka dni na wizytę u chirurga dzięki tej Pani. Chirurg po oglądnięciu zęba sam stwierdził że tego zęba nie usunął by ręcznie, tylko i wyłącznie zabieg chirurgiczny z cięciem a owa Pani przeceniła swoje możliwości. Jak się czegoś nie potrafi zrobic to się za to nie zabiera. Może leczyć zeby ale do ciężkich przypadków to się nie nadaje. Ząb rósł tak głęboko i krzywo że nie mam pojęcia po co się w ogóle za to zabrała, może tylko po to żeby wyciągnąć pieniądze. Nie polecam, człowiek w takim miejscu jak gabinet stomatologiczny chce czuć się dobrze i komfortowo a tutaj niestety atmosfera jest fatalna i przekonałam się o tym nie tylko ja.

lekarz godny polecenia, przestałem się bać dentystów, odkąd poszedłem do Pani dr. nie czekałem w kolejce, bo umawia na godzinę i jest punktualna. ceny dobre, nie wygórowane,mimo że jakość bardzo dobra. polecam